Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Több féle zenét szeretek. Ez...

Több féle zenét szeretek. Ez azt jelenti, hogy nincs stílusom?

Figyelt kérdés
Amiket szeretek: Manson, Bob Dylan, Lady Gaga,Magyar alternatív zenék (az összes), John Lee Hooker, Frank Sinatra, szinte az összes komolyzene, Pendulum, Korn, Green Day, Filmzenék, Enya, az összes külföldi R\'N\'B\'. System of a Down, Rihanna, 50 cent, jazz, blues zenék. A barátnőm szerint ez azért van mert nincs stílusom... Valóban így van? Vagy ti is többféle zenei stílustokat hallgattok egyszerre?
2009. okt. 12. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerre csak egyfajta zenét hallgatok,mindig azt,amelyik a hangulatomnak,kedvemnek éppen megfelel.Ha nagyon jó kedvem van,akkor egy mulatós nótát,vagy éppen operette,ha nyugisabbat akarok,akkor klasszikusokat,de van amikor inkább tánczenét,vagy valami modernebbet.

Én inkább azt nem tartom jónak,aki csak egyfajta zenét hallgat.Annak nincs stílusa,csak megy a divat után.

2009. okt. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thurston ***** válasza:
83%
Ez azt jelenti, hogy nem vagy egy beszűkült barom. Már csak igényesebb előadokat kéne keresni, és minden király lenne.
2009. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én zenész vagyok (rockzenész igazából), de sose érdekelt, hogy milyen stílusú egy zene, ha tetszett. Ettől függetlenül rockernek öltözködöm, alapvetően blues-rock-metál zenéket játszom, de pl. hallgatok én is sok komolyzenét, néha akár egy kis Groove Coverage-t is, ha ahhoz van hangulatom. Nameg azért tegyük hozzá, hogy sokszor keverednek a stílusok (Limp Bizkit pl., numetal-ban elég rap-es vonások vannak sokszor). Szal szerintem ezzel semmi gond nincs, ettől még stílusod lehet.
2009. okt. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :) Én is így gondolom, de kíváncsi voltam, mit gondol a többség!


Az utolsó válaszoló milyen bandában játszik? Szeretem a rock-ot, és szívesen meghallgatnám egy-két számukat?!

2009. okt. 15. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs bandám egyelőre, csak saját magamnak zenélgetek, de ha gondolod hallgasd meg az első saját számom (nyáron vettem fel, mindent én csináltam benne) [link]
2009. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

Én rapzenét csinálok,és mindenféle zenét hallgatok szintúgy:D

RnB,Rock,Szimfónikus,Dubstep,minden ami tetszik.

Ez a normális szerintem,nem az aki csak egy műfajra korlátozódik,mert az megfosztja magát egy csomó jó zenétől:)

2009. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
14:05-ös, nagyon tetszett ez a zene, de miért nem énekelsz benne?
2009. nov. 20. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, csak azért ne ilyen igyéntelek sz*rokat mint Rihanna, Lady Gáágáá.

Amúgy annak van stílusa, aki nem csinálja azt, hogy egyszer: "juj, msor rocker vagyok, feketébe öltözök" máskor pedig:"tök cicababás leszek, mert most rihanna a menő..."

Ezt ne, és akkor minden oké. Csak igényesebb zenét hallgass.

2010. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A divat nem érdekel. A zene akkora hatással van rám, hogy azt nem tudom elmondani. Többnyire rockot hallgatok, vagy blues-t vagy jazz-t, de imádom a komolyzenét is, a filmzenéket Rihannát nem szeretem, de Lady Gaga zenéi tetszenek, mert jó táncolni rájuk. A hangulatomtól függetlenül hallgatom a zenéket, és bizony van, hogy egy hétig feketék a körmeim, de következő héten akkora szeretetet és boldogságot érzek, hogy rózsaszín lesz belőle és kislányosan nézek ki. Ez nem külső hatásoktól függ. Csak attól, ami éppen lezajlódik bennem.
2010. febr. 8. 22:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos! Bocs, hogy ezt mondom, de a barátnőd hülye! Az nem baj, ha nem sorolod magad stílushoz, és inkább egy saját, egyedi "stílust" alkotsz magadnak... Szerintem az a jobbik eset! Elvégre mi értelme annak, hogy én elhatározom, hogy pl.: csak Hannah Montanát hallgatok ls rózsaszín-flitteres cuccokat aggatok magamra? Szerintem semmi... Ki nem sz*rja le az ilyen véleményeket, mint a barátnődé?
2010. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!