Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HELP 13 lány éves vagyok hogy...

HELP 13 lány éves vagyok hogy találom meg a stílusom?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nagyon alacsony tehát a ruhaméreteim is kicsik és nem nagyon találom a stílusom, mert ami tetszene abból nincs a méretemben amiből van méret az meg már dedós főleg a NewYorkeres ruhák tetszenek de hát onnan egy ruhám sincsen mert mind túl nagy rám és lóg rajtam tehát azt kérdezem, hogy nem tudtok egy olyan oldalt vagy valamit ahol ilyennel foglalkoznak és esetleg segítenek megkeresni a stílusom?
2013. aug. 13. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A stílus nem egy bonyolult dolog. Olyat veszel fel ami tetszik. Ez a te stílusod... Van barátnőm aki szintén alacsony mégis talál magára ruhákat. Így kicsit nehezebb de a New yorkerbe is vannak kisméretű cuccok.
2013. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

13 évesen még rengeteg fog alakulni a stílusod, hogy mi tetszik mi nem.

Néha próbálj meg olyan ruhákat is, amikre nem gondolnál, ha csak viccből is teszed, ugyanez az üzletekkel. Menj körbe, nézz körül hol mi a helyzet! Ha van időm én rengetegszer viszek be egy-egy olyan felsőt a próbafülkébe amit elsőre nem gondolnék és találtam már így klassz darabokat:)

Próbáld meg körbe határolni, hogy mit szeretsz és mit nem, milyen ruhadarabokat keresel, mik azok, amik jól állnak és készíts ebből egy listát.

Szerintem te még nem gondolkozol így, de kezdd a legalapokkal pl. fekete rövidnadrág (lassan már hosszú), egyszerű fehér felső, mert ezeket szinte mindenhez párosíthatod!

Megkérdezhetem, hogy milyen méretet hordasz? (Én is mai napig megnézem a gyerek osztályt, hát ha találok valamit:)


17/L

2013. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A méretem 134 de van amikor 128
2013. aug. 14. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen üzletekben szoktál még vásárolni?

Takko? C&A, H&M?

2013. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen főleg azokban az üzeletekben
2013. okt. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!