Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az alkat már nagyon sok?...

Ez az alkat már nagyon sok? Már kövér?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen alkatom van kb, csak a hasamon van egy icipicivel több háj, meg a karom vastagabb kicsit. Szerintetek nagyon gáz?Már 10 kilót leadtam, még ennyit szeretnék.


2013. júl. 29. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Látszik rajtad a 10 kilós fogyás?

Te már kicsit a kövérebb kategória vagy, de nem gáz, telt.

Hogy sikerült fogyni? :)

2013. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább sexy :)
2013. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem :). Én sem vagyok világrengető giliszta vékony (:D, mondjuk a képen láthatónál vékonyabb vagyok), és nem is féltékenységből mondom, de szerintem a túl vékony lányok "undik"... Ha egy csettintés alatt lehetnék csont-bőr, akkor se fogynék...

Szóval, őszintén szólva fogyhatsz még, de ne ess a ló túloldalára!! :) Sok sikert, az eddig leadott kilókhoz pedig gratulálok, nagy munka és kitartást igényelt biztos :)

2013. júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igazság szerint egy betegség miatt nem tornázhattam majdnem két évig, így feljött rám 20 kiló. 48ról indultam. Most élvezem hogy mozoghatok, ismét futok, trambulinozok, biciklizek, és görkorizok. Szerencsére inkább izom van rajtam mint zsír, hála annak hogy évekig rendszeresen sportoltam, így most nem olyan nehéz visszaállni.
2013. júl. 29. 12:17
 5/11 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés. Fel merhetek venni bikinit?
2013. júl. 29. 12:21
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ezt most nem igazán értem. A képen lévő csaj nekem nagyon sovány és csontos. Ha felszedne 5-6 kg-ot, akkor lenne nagyjából optimális. És őt nevezik teltnek? Ezzel a világgal valami nagy baj lehet. Vagy nekem fura az ízlésem, nem tudom.

22/f

2013. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A képen lévő csaj nagyon szép! :D
2013. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én se értem.

Ez a nő vékony és nagyon csinos.


A nullás méretre pedig nagyon könnyű nemet mondani, ha az ember megüti a 160-at és elmúlt 14, ugyanis abba 76-56-81 -es méretekkel lehet beleférni.


(160 alatt már egészséges súllyal is lehet valaki 0-ás)

2013. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dehogy kövér, ez még vékony kategória
2013. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia, megint en vagyok a 3. valaszolo. :) Persze, termeszes h viselhetsz bikinit. strandon ennel sokkal nagyobb emberkeket (noket) is lehet latni. NEM vagy kover.
2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!