Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az arcból "fogyni...

Hogyan lehet az arcból "fogyni"? Kis pufi fejem van pedig nem vagyok kövér.

Figyelt kérdés
56kb vagyok és 170cm. Nem vagyok seholse tul husis és épp ezért zavar hogy a fejem aránytalan a testemhez képest. Ha elkezdek fogyózni egy idő után az arcom is vékonyodik? L/17

2013. jan. 9. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az arcnak alapvetően van egy formája, azon nem tudsz változtatni. (Ha pl. kerek alakú a fejed, akkor az olyan is marad.)

Ugyanakkor, ha pl. olyasmi bajod van, mint nekem (tokára való hajlamosság), akkor igen, tapasztalat, hogy azon lehet javítani. Viszont könnyen lehet, hogy neked kb. az az utolsó, ami elkezd majd fogyni, és ki tudja, hogy előtte mennyinek kell lemennie a testedről - ahonnan viszont a magasságod alapján nem kellene.


Egyébként, én azt figyeltem meg, hogy sokszor a ducibb lányoknak van a legszebb arcuk, szóval nem biztos, hogy fogynod kellene (nem azt mondom, hogy duci vagy!!!, hanem, hogy a vékony arc nem mindig szép).

2013. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért biztos van rajtad egy kis felesleg, ha te magad is írod a fogyózást.

Amúgy onnan is meg lehet tudni, hogy szükséges-e leadnod pár kilót, hogy a járomcsontjaid látszódnak-e vagy sem.

Ha szépen látható a körvonala, akkor okés, amúgy diéta + mozgás.

2013. jan. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 smile44 válasza:
Ugyan ebben a cipőben járok és rohadt idegesítő hogy ekkora fejem van.:(
2013. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is így vagyok csak ėn 156 cm 52 kg...olyan rossz érzés hogy ekkora a fejem
2017. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!