Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 164 cm és 70 kg vagyok! Mit...

164 cm és 70 kg vagyok! Mit gondoltok? Kövér vagyok nagyon?

Figyelt kérdés

Kövér vagyok nagyon? Így is lehetek csinos, és szép? 20 éves vagyok egyébként! Ha tudtok linkeljetek is légyszi tippeket, hogy hogyan legyek csinos így...!


KÖSZÖNÖM



2012. nov. 6. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

164cm-hez sok a 70kg, fogyni kell

én 174cm vagyok és 54kg srácként

Szintén 20éves

2012. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 10-15 kilót kell leadnod. Csinos persze így is lehetsz, de sokkal macerásabb. Igazából egyszerűbb lefogyni :)
2012. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor te fijam egy sovány gebe vagy!! én 175 vagyok és 74 kiló .

de a lényegre térve szerintem 164 cm és 70 kg nem rossz, sőt nekem az ilyen testalkatú csajok jönnek be

2012. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nem sok,egy 5 kilót le lehetne adni,mert viszonylag alacsony vagy,és ezért gondolom hogy jobban meglátszik.

Én 174 cm vagyok és 79 kg ,szóval nagyjából hasonlóan nézhetünk ki,csak rajtam eloszlik a magasság miatt.

Azért sokat dob a kinézeten pl,hogy vastagok e csontjaid vagy kis vékony madárcsontú vagy e.Legjobb,ha nem veszel fel nagymintás darabokat,amik összenyomnak,nem töröd meg az összképet sok helyen,tehát pl bokacsizma a nadrág felett nem jó,meg dupla felsők fölött még kardigán...A magassarkú is kb annyi kiló -,ahány cm magas...:)érdemes az egyszínű ,egyszerű darabokat választani,és színes,feltűnő kiegészítőkkel oda vonzani a szemet ami előnyös rajtad.kerüld a nagyon zárt darabokat,előnyben a v nyakkivágás,nadrágnál a nem túl bő szár,egyenes szabás.

Röviden ennyi:)

amúgy az1.válaszoló helyében azért annyira nem lennék vidám az 53 kilómmal és az ő magasságával,de ő tudja.

2012. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
én 166cm és 53-55 kg körül egyébbként annyira nem vészes fogyokurázz kicsit és jolesz az :)
2012. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogyj... Rádférne egy 10 kiló... Minimum.
2012. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha abba gondolok bele, hogy pont ma voltam vizsgálaton ahol 164 cm-t és 47 kg-ot mértek nekem, akkor igen, szerintem ez már sok. 18L
2012. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk megmondani, mennyi plusz van rajtad.

Az is lehet, hogy 8-10 kilót kellene fogynod, de az is lehet, hogy 15-öt. Testalkattól függ.

2012. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nem szeretnélek megsérteni, de én is azon a véleményen vagyok, hogy ez sok. Persze van, akinek megfelel így is önmaga, de ha belegondolsz, csak egyetlen életed van és egyedül a te döntésed, hogy azt milyen testben éled le.

Van aki azt mondja, hogy boldog kövéren, telten, de ha te az lennél, nem merült volna fel benned, hogy ide kiírd ezt a kérdést.

Tehát én azt mondom neked, hogy próbálj meg inkább fogyni és ne a pasik miatt, magad miatt, hogy teljes harmóniában lehess önmagaddal, hogy egészségesebb legyél és ha a tükörbe nézel azt mond: ez igen, szexis vagyok.


Én is ezen vagyok, én 55kg vagyok és ez kevésnek tűnhet, de mégis zavarnak a zsírpárnák a fenekemen és a hasamon.

Nem könnyű megállni, imádom a csokit, és lusta vagyok felkelni, hogy fussak. De megteszem, hiszen az elégedettség, amikor látom, hogy feszesedik a testem, akkor elégedett vagyok és büszke és amikor látom, hogy könnyebben be tudom gombolni a nadrágom, sokkal magabiztosabban megyek iskola és ez másoknak is feltűnik, hogy jól érzed magad a bőrödben.


Remélem nem vetted sértésnek, hogy szerintem oda kellene figyelned az étkezésedre és sportolnod kéne, hogy elégedett legyél. Ez csak a te döntésed, 20 éves vagy és még sok évet fogsz leélni a testedben.:) Itt az idő a változtatásra, ha nem teszed meg, akkor csak halogatod majd és halogatod.


Szép estét!:)


L/19

2012. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem mindegy hogy miből vagy. Én ugyan ilyen magas vagyok , és egy pár kilóval könnyebb . Én is szeretnék még fogyni , de azért nagyrész izom rajtam. És mondták már olyanok is hogy jól nézek ki akiknek elvileg a vékony lányok tetszenek.
2012. nov. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!