Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem nem esztétikus...

Csak szerintem nem esztétikus ilyet felvennie, egy duci csajnak?

Figyelt kérdés

[link]


Valami ilyesmi ruha lehetett rajta, ugyanilyen fekete volt, csak a nadrág része a térdéig ért. A nadrág része a hasa alatt volt, amivel nem is lett volna gond mert elég vékony combjai voltak, mármint a teste többi részéhez képest. Volt a csaj vagy 100 kg, szóval kb ilyen hasa volt.


[link]


És a nadrágot a hasa alatt hordta, szóval semmi nem volt ami megfogja a háját, csak egy fekete toppot viselt felül, aminek az összhatása kb olyan volt, mintha elfolyt volna a villamoson.


Csak szerintem nem épp esztétikus látvány ez? Semmi bajom a duci csajokkal, én sem vagyok sokkal vékonyabb mint ő, de én az életbe nem mernék utcára menni ilyen ruhában...


2013. júl. 29. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Minek foglalkozol másokkal, minek elemezgeted az öltözködésüket, és főleg: minek teszel ki ide ilyen kérdést?
2013. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

-.-...

mert mondjuk van szemem, és szeretem mások öltözködését megnézni. legfőképp arra voltam kiváncsi, hogy velem vannak gondok, hogy én nem merek ilyet utcára felvenni, és teljesen elfogadott ez, vagy mások szerint sem szép látvány...

2013. júl. 29. 08:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ezzel nem vagy egyedül én is duci vagyok de a képen láthatónál vagy 30-35 kg-mal kevesebb

én igy se merek még toppot se felvenni

sose értettem hogy az ilyen durván kövér nők hogy tudnak ilyen merészen öltözködni

2013. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Igen, Kérdező, akkor a válasz, hogy veled van a baj.

Mégpedig az, hogy másokkal foglalkozol magad helyett.

2013. júl. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
De ez legalább nem egy feszülős ruha. De komolyan, ha még ezt sem vehetik fel szerinted, akkor mit kéne a duci embernek hordaniuk?? Valamiben ki kell menniük az utcára.
2013. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát azért van egy határ hogy mit vehetnek fel... a szűk top szerintem ne fér bele.. nem mindegy h 10 kiló plusz van rajta (mint én) vagy 50.

Nekem az is dilemma hogy rövidgatya+ trikó mehet e (most mehet a meleg nyert) és sosem értettem hogy 100+++ kilóval hogy merik ugyanezt felvenni... :o

2013. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az első kép amit mutattam lehet nem tükrözi rendesen azt ami viselt, szóval az első képet hagyjátok figyelmen kívül.

Nekem a 100+ kg-s csajokon az ilyen feszülős top, meg feszülős cicanadrág has alatt kombótól van hányingerem...

2013. júl. 29. 09:10
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezzel pl alapjáraton semmi bajom nem lenne, és valószínűleg figyelmen kívül hagynám:


[link]

2013. júl. 29. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vékony vagyok, de a combommal nem vagyok annyira elégedett és nem szeretem felvenni az egyik rövidgatyámat..mindig csak itthon hordom, mert hát a combom...

Oké, én túl kritikus vagyok magammal szemben, de ilyenkor mindig eszembe jutnak ezek a nők...nem néznek tükörbe??

Igazából semmi baj nincs azzal, ha valaki husi, vagy netán kövér, de jól érzi magát a bőrében. Viszont tudjon öltözködni. Testvérem és anyukám is molett alkatúak, de nagyon csinosan öltözik mindkettő és nem mondom, hogy fel sem tűnik a súlyuk, de senki nem botránkozik meg rajtuk, mert az alkatuknak megfelelően, csinosan öltöznek.

2013. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én nem vagy 100kg, de rajtam is van 10-15 kg felesleg, az se a legszebb látvány, mivel ugye ma már ha valaki 50 kg felett van nem nő.. és veszek fel elég mini rucikat is... hát bocsi, nem fogok megsülni 40 fokos melegben, mert nem tetszek valakinek... az így járt.. ne nézzen rám azt meg van oldva..
2013. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!