Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen ruha hogy állna egy...

Egy ilyen ruha hogy állna egy ducibb lányon?

Figyelt kérdés

[link]

igazából a felsőtestemen van a felesleg, a lábaim kb vékonyak, formásak :)



2013. júl. 6. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pfú, szerintem nagyon nem jól. Ez inkább a vékony derekú lányoknak áll jól.
2013. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A alakút vegyél inkább.
2013. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a típus vagy, akinek a derekán van felesleg, úszógumi, vagy csak szimplán alma alkatod van, akkor borzasztó előnytelen lesz.

Ha van derekad, csak kicsit teltkarcsúbb vagy, akkor nem feltétlenül rossz, viszont mindenképp hosszabbat ajánlok, mert hiába vékony a lábad, de ettől a hossztól nagyon torz és aránytalan lennél valószínűleg.

2013. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

van derekam :)

köszi mindenkinek :)

igazából varrattatni szeretnék hasonlót.. csak hosszabbat szeretnék, meg mélyebb dekoltázsa legyen és ennyi :)

2013. júl. 6. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó. Attól mert valaki duci, még lehet szexis nem? :) Hajrá, varrasd meg! :)
2013. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó
2013. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

hát már lehet mégse varrattatom meg, jövő hétvégére kellett volna de addigra nem lesz kész.. na mindegy :)

2013. júl. 13. 00:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!