Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek nekem pár összeáll...

Linkelnétek nekem pár összeállítást nyárra ami ducibb nőken is jól áll (nadrág, póló, ruha, cipők, kiegészítők)?

Figyelt kérdés
Tehát kerülni kéne az ilyen testre simulós csőpólókat viszont az olyanok nagyon bejönnek amik felül alul gumisak középen pedig elrejtik a kisebb úszógumikat. A combomat próbálom feszesíteni, de nem igen megy szóval szerintem a túlságosan rövid nadrágok sem állnának jól...
2010. jún. 5. 09:59
 1/6 A kérdező kommentje:
A karom is elég vastag... ezen is próbálok segíteni, de nem igen jön be semmi.. szóval előre is köszi a válaszokat..
2010. jún. 5. 10:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Meg szabad kérdezni, hogy hányas méretet hordasz? Nekem ez a kedvenc oldalam: [link]

Itt egy csomó gyönyörű ruha van, csak csorgatom a nyálamat rájuk :P Az öltözködünk kategóriát böngészd.

2010. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

pólókból: M-est

Nadrágokból és szoknyákból: Farmer 31,32 Sima 40, 42

Nem annyira vagyok duci csak hát 14 éves koromhoz képest több a súlyom mint kéne...

169cm vagyok és 70kg

2010. jún. 5. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez még nem veszélyes :)

Vegyél mell alatt szabott ruhákat, az nagyon előnyös.

Szoknyából a kicsit pörgősebb fazon célszerű.

Nekem is hasonló alakom van, nadrágot szinte nem is hordok, mert kb két számmal nagyobbnak nézek ki nadrágban, mint szoknyában...

2010. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló a méretem, csak kicsit idősebb vagyok:) próbálok néhány tippet adni.

Nagy melegben felvehetsz nyugodtan te is egybeszoknyát, lényeg, h picivel térd alá érjen, vagy ha a térded nem túl pufi, akkor picivel térd fölé, de ne legyen túl rövid. Legyen mell alatt húzott, vagy kivágott. pl:

[link]

[link]

[link]

Nadrágokból is válogathatsz, ilyesmi hosszúságban inkább, de ne fehér legyen, hanem sötétebb:

[link]

Vehetsz hozzá laza felsőt, mellénykével, ami kiemeli a derekad:

[link]

Felsőt, ami eltakarja a zsírpárnát a hason:)

[link]

ez szerintem nagyon csinos:

[link]

[link]

[link]

Remélem, tudtam kicsit segíteni:) 18/L

2010. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az öves top nagyon bejön köszike szépen:))
2010. jún. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!