Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez a ruha jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a ruha jól állna egy kicsit ducibb nőnek is?

Figyelt kérdés

Van egy jó 10 kiló fölöslegem, amit próbálok leadni, majd kiderül, hogy mennyi megy le az esküvőig. Az ilyesmi ruhák tetszenek, egyáltalán nem jön be az egyszerű A vonalú.

Amúgy nagyon homokóra vagyok, széles csépő, nagy mell, viszonylag vékony derék, de elég alacsony. Szerintetek jó lenne egy ilyesmi ruha vagy felejtős?

[link]


2012. márc. 19. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez a fazon még jóval teltebbeknek is jól áll (te +10-zel abszolút nem lehetsz duci szerintem:)). Sőt, szerintem ez előnyösebb nekik, nem a pánt nélküli.
2012. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak mindenhol azt írják, hogy ducibbaknak sima A vonalú ruhák állnak jól. Nekem meg azok egyáltalán nem tetszenek.
2012. márc. 19. 20:38
 3/9 anonim válasza:
52%
Szerintem is jól állna mert ha a derekad vékony akkor pont jó a csípőd meg a feneked ha széles tökéletesen eltakarja. ( :
2012. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem kötöszködni akarok....de szerintem próbáld fel először és ha nem lógnak ki hajhurkák meg tényleg esztétikusan áll csak akkor voksolj emelett.

Én nagyon sok esküvői ruhát próbáltam már és kb. választani sem lehet:))

2012. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen duci és milyen alkatú. Pl. z nem menyasszonyi ruha téma, de sok öltözködési tippnél olvastam, hogyan kéne ruházkodnom (kövér vagyok), hát abszolút nem áll nekem jól. :) mert lehet, hogy x-nek jól áll, de ő nem úgy telt, ahogy én.

Próbálgass sokfélét, és vidd el a barátnőidet. Ne egy cikk írja meg, mi áll neked jól. Nem 2-féle alak létezik. Majd s barátnők megmondják őszintén, hogy áll rajtad.

2012. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 yuda ***** válasza:

Lehet meglepő, de az én tapasztalatom az, hogy sose mond semmire mi fog jól állni. Próba mutatja.

Sokszor előfordul, hogy tetszik egy ruha, de ha felpróbálod húúúú de nem.

Vagy másik oldal: nem tetszik annyira, de felpróbálod és meglepően jól áll.

Tehát: próbáld fel, úgy fogod csak látni.

2012. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmeletileg jol allhat. De fel kell probalni. En vegul olyan ruhat talaltam, amire azt mondtam, ez biztos nem all jol. Szoval csak akkor fogod megtudni, ha felprobalod. En a kinezett, almaim ruhajaba ugy neztem ki, mint egy nagy felho.
2012. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól fog állni :D
2012. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem is állhat jól, sőt, szinte biztos.

pl:


[link]


[link]


[link]


rajtuk lenne több is mint 10 kiló, és mégis egész attraktívak :) veled nem igen lehet gond.

2012. ápr. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!