Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Varrtál már magadnak ruhát?

Varrtál már magadnak ruhát?

Figyelt kérdés
arra gondoltam, hogy vmilyen jót...amit utcára is felvettél?varrógéppel:P
2009. okt. 22. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mivel varrónő vagyok.
2009. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ruhámat magamnak varrom, vagy a bolti cuccokat átalakítom, mivel nálunk nem lehet olyat kapni ami illene a stílusomhoz:]
2009. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
varrni még nem próbáltam,de amit veszek felsőket általában "kicsit" átalakítom,és nagyon jól néznek ki,sokan megdícsérték már:)
2009. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt tök jó én is szeretnék...tudok is varrni varrógéppel csak nem annyira meg nem tom h kell nekiindulni stb...:P
2009. okt. 24. 19:31
 5/5 anonim válasza:

Szia,


Igen, sokat varrok a Burdából, és mindenki megdícséri, hogy milyen egyedi.

A www.szabasmintabolt.hu-n nézz körül, Burda szabásmintákat lehet interneten rendelni.

Ha nincs a varrásban gyakorlatod akkor olyan modellel indulj, ami nagyon egyszerű, kezdőknek való. A weboldalon egyébként segítenek a ruha összeállításában és egyéb, varrással kapcs.-os kérdésekben.

Jó varrást!

2009. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!