Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vettél legutóbb...

Milyen ruhát vettél legutóbb magadnak? Kép is jöhet.

Figyelt kérdés
Én egy hónapja néztem ki egy kis mell alá érő kabátkát a New Yorkerben, de 9990 Ft volt. Most megvettem 3990 Ft-ért.
2011. jún. 26. 10:51
 1/4 anonim válasza:

Hihetetlen, de találtam egy tökre ilyen kabátot, amilyen Jennifer Morrisonnak van: [link]

A C&A-ban vettem, 10.990-ért. De szerintem jól néz ki, főleg, hogy Jennifer is ilyet hord :)))

2011. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
[link] ez a legújabb szerzeményem, szerintem tök praktikus, magassarkúval buliba is jó balerinacipővel, meg randira-csajos programokra is tökéletes :)
2011. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nálunk nincs Pimkie, de én is mindig találok a neten valamit, ami tetszik.
2011. jún. 26. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Képem sajnos nincs, de egy ujjatlan felsőt vettem, aminek a háta nagyon kivágott. Bulizni és utcára is tökéletes szerintem :)
2011. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!