Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 183cm magas...

Szerintetek egy 183cm magas lány vehet fel magassarkút?

Figyelt kérdés
Úgyértem nyilván vehet, de mennyire szokatlan/furcsa/ijesztő ez? :D És törpesarkút? (Tudom h volt már hasonló kérdés, de elég rég) Amúgy ehhez a magassághoz 58 kg vagyok és 16 éves :D
2009. okt. 18. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Hááát...Én 174cm vagyok,de én már nem nagyon merek felvenni.Mondjuk tuti jól állna neked mert vékony vagy,de a magasságodhoz,tudsz olyan cipőt találni amiben te úgy vagy csini.Bár törpesarkút én is felhúznám.De csínján bánj vele.:)
2009. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pont tegnap láttam egy nőt a Westendben, nagyon csinos volt, hosszú lábakkal. tűsarkú volt rajta, amiben volt vagy 190 de nagyon jól nézett ki, büszkén vonult és tudod mit? jól tette:P

(egy szintén magas lány)

2009. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Törpesarkú jöhet, de én láttam már pár magas, vékony lányon tű vagy magassarkút nekem (lányként) nem igazán tetszik túl magas már úgy látványra meg ugye általában alacsony nők van aki csak azért hord magassarkút, hogy magasabbnak tűnjön.. De a fiúkat kéne megkérdezni :P
2009. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

de jó neked, hogy ilyen magas vagy:)))

Húzd csak fel bátran:)

nekem sajna a 160 centimhez muszáj magassarkút vennem....különben úgy nézek ki, mint egy gnóm törpe:P

2009. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
vegyél csak fel nyugodtan.Én 173 vagyok 52 kilóval.Imádok magassarkúban lenni,és aki szereti annak nehogy már mások mondják meg hogy felveheti vagy nem.
2009. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Adhatnál nekem pár centit... Gimiben annyira kicsinek érzem magam a 160 centimmel :( Szeptember óta magassarkúban járok.. :D


15/L

2009. okt. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Felvehetsz, ha tudsz is benne járni (én 180cm vagyok és van hogy megingok ha magas sarkú van rajtam)

Attól függ van-e barátod, mert az már zavaró ha magasabb vagy nála (engem feszélyez). Ha még nincs irány a ki kosármeccsekre, sport eseményekre, ott mindenki olyan magas:-) A törpe sarkú mehet, szerintem pont ilyen alkatra találták ki.

2009. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Nekem tetszik úgy képen, meg ilyesmi, oda vagyok a szép hosszú combokért, de ha élőben szembecsattogna velem egy nő mondjuk 10centis sarkakon, 190+osan, szerintem ijesztő lenne.
2009. okt. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

szerintetek a modellek milyen magasak ált 180cm-er. Az a baj hogy sokan nem értenek a divathoz és a magas lányok nem mernek felvenni magas sarkú cipőt pedig pont nekik áll jól mert nekik arányosan nyújtja meg a lábukat és az alacsony lányoknak való a törpesarkú mert őket is arányosan nyújtja és sokkal szebb látvány mint mikor egy 160centis nő felvesz 10centis magassarkút bénán néz ki nagyon. Egy magas nőn sokkal jobban mutat egy magas sarkú. Tehát bátran vegyél fel, hidd el nagyon jól fog állni.


20/L

2009. okt. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%
Mi az, hogy cm-er? centiméterer? Pont mint a 3om (azaz háromom) vagy a 3.adik (harmadikadik).
2009. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!