Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól öltözködöm?

Szerintetek jól öltözködöm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nyáron is általában hosszúgatya sportcipő párosítást hordok, többen mondták már hogy öltözzek nyáriasabban. Más is van így? 21/L

2013. júl. 3. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekelne,hogy megnéznek-e.Legalább nem sülök meg.Nagy a combom... de nem fogok megsülni hosszú gatyában.Én is jobban szeretem... de akkor is :)


Gondolom,hogy akkor vékonyabb gatyákat hordasz.Szerintem ha szandit,sarut húzol,mert nem akarsz megszabadulni a gatyától,akkor is leadhatsz a hőből :D

2013. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezer éve nem volt rajtam csak hosszúnadrág,hosszú szoknya.Nincs is rövidebb nadrágom,mert gyűlölöm mindet,meg úgy minden nyárias cuccot.

Már talán ha akarnám se merném felvenni,azt hinném néz mindenki,mert kb 8 éve senki nem látta a lábszáramat.26L

2013. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nyáron a legtöbbször térdig érő nadrágot veszek fel (ha van rajta oldalzseb még praktikusabb is), de előfordult hogy hosszú szárúban + vászonpántos papucsban mentem valahová.


Nem érdekel hogy mennyire néznek le ezért az emberek (a divat meg még jobban nem érdekel), azt veszek fel amiben jól érzem magam az adott pillanatban.


24/L

2014. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!