Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az nagyon gáz ha 16 éves...

Az nagyon gáz ha 16 éves létemre szexshopokból öltözködöm?

Figyelt kérdés
Jó persze se a seggemet, se a mellemet nem mutogatom, de egyszerűen imádom a fűzőket, a bőrcuccokat, meg a lakkcsizmákat..:) Sokan sajna beszólogatnak érte, meg néhányan meg is kérdezik honnan vannak a cuccok (akiknek tetszik), de eddig mindegyikre azt mondtam, hogy kaptam, de nem tudom honnan van..xD Most lehet hülyén hangzik ez a kérdés, de nagyon gáz lenne, ha egyszer elismerném, hogy intim boltból vannak a ruháim (mármint hogy ennyi idősen)?

2013. máj. 10. 00:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

úúristen.. és a szüleid ezt engedik?

szerintem elég gáz!

2013. máj. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is elég gáz.. Ilyenkor hol vannak a szüleid??
2013. máj. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Te tudod. Engem különösebben nem zavarna vagy érdekelne, te dolgod honnan öltözködsz. De azért ha elmondod bárkinek is, számíts rá, hogy ők valószínűleg leírnak majd sejted minek.
2013. máj. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
Mutass már nekem egy ruhát,amit a szexshopban vettél és nincs belőle kint a segged!?
2013. máj. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Hát fura, de a te dolgod...
2013. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
szerintem is eléggé gázos, nem kislánynak való ez, sőt, utcára sem valók ezek, maximum a hálószobába, azért szexshop...
2013. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
[link] Hasonló fűzőm van, mint a képen a csajnak, meg hosszabb szoknyával szoktam hordani. A csizma még csak tervbe van, de illene a ruháimhoz.. Többnyire feketében járok, de mivel ez a darkshop túl drága, ezért inkább szexshopban veszek hasonló ruhákat.. De szerintem nem úgy nézek ki, mint egy utcalány csak egyedien öltözöm.:) Egyébként a szüleimnek tetszik a stílusom.:D És akármilyen furcsa is ilyen öltözködés mellett 2 éve van barátom, és eszem ágában nem volt "rossz útra térni"..
2013. máj. 10. 10:38
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Nekem öltözködött így egy évfolyamtársam, csak ő nem csak feketében járt. Bejött órára egy fűzőben, egy miniszoknyában, harisnyatartóban és magassarkú csizmában. Mi azt beszéltük hogy ez a csaj óra után tuti megy a sarokra. Lehet, hogy te ezt nem veszed észre, mert ha nem kérdezed, nem fogják a szemedbe mondani hogy figyelj öltözz már fel normálisan, mert ez nagyon gáz. Mivel te fekete meg bőrcuccokban jársz szerintem azt gondolják hogy valami domina vagy. Még ha egy-két kiegészítő lenne ilyen de egyébként normálisan néznél ki az elmenne, de így nagyon gáz szerintem.
2013. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként.. átlag ruha boltokban nem találsz olyan dolgokat amiből kint van az embert melle segge? :D Dehogynem. De az elfogadott. az az átlag.


És akkor a kérdezőnek:

Lehet furcsán néznének, de ez van. Ilyen cuccokat ebben az országban tényleg csak ilyen helyeken lehet találni. Imádom a lakk fűzőket, csizmákat, bőr cuccokat. Extrémebb viselet az átlagnál, de én imádom amikor véletlenül szembe jön velem az utcán egy hasonló extrém stílusú ember.

Rendszeresen gyűjtögetem a "höö hogynézeemákii" beszólásokat. Sajnos a beszólásokból is sugárzik az intelligencia szint. ^^

A korral kapcsolatban... én is már 16 évesen szemezgettem ezekkel a dolgokkal, de sosem tudtam akkor még megvenni. :(

2013. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Hogy én mennyire gyűlölöm az embereket... :D

Harisnyatartó, fűző, magassarkú. Akkor már biztos a sarokra megy.

2013. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!