Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az nagyon gáz ha 16 éves...

Az nagyon gáz ha 16 éves létemre szexshopokból öltözködöm?

Figyelt kérdés
Jó persze se a seggemet, se a mellemet nem mutogatom, de egyszerűen imádom a fűzőket, a bőrcuccokat, meg a lakkcsizmákat..:) Sokan sajna beszólogatnak érte, meg néhányan meg is kérdezik honnan vannak a cuccok (akiknek tetszik), de eddig mindegyikre azt mondtam, hogy kaptam, de nem tudom honnan van..xD Most lehet hülyén hangzik ez a kérdés, de nagyon gáz lenne, ha egyszer elismerném, hogy intim boltból vannak a ruháim (mármint hogy ennyi idősen)?

2013. máj. 10. 00:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
8%
Nyugi szerintem ez kölcsönös:). És igen, ha úgy néz ki akkor azt gondolják róla az emberek. Ha tetszik neked ha nem.
2013. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Szia! szerintem, ha tényleg nem lóg ki belőle semmi olyan testrész, amit nem illik mutogatni, akkor nem gáz. (sokkal inkább gáz, hogy az emberek 99%-a tök egyformán öltözik.) az meg hogy szexshopból van... ha csak ott lehet hozzájutni, mivel a nagykerekben semmi ilyesmi nincs, mivel olyan egyedi??!! egyébként én is hordok fűzőt, akár utcára is, vagy alkalmakkor, bár nem ilyet amit linkeltél, annál szolidabbat
2013. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát oszlanak a vélemények..:D De örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen """"különc""" .. Mert szerintem is tök unalmas, hogy megyek az utcán és akkor látom a többi embert és mint a klónok.. O.o" Egyébként szerintem meg tök normális, hogy nőies vagyok, és nem a tornacipő+farmer kombót hordom.. De a válaszok alapján jobb ha megtartom az igazat magamnak és továbbra sem mondom el senkinek, hogy honnan vannak a ruháim..xD
2013. máj. 10. 12:20
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
Úgy öltözöl,ahogy akarsz,amiben jól érzed magad!Én nem ítélek el senkit öltözködése alapján.
2013. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy látom a pontokból az a normális ha valaki sexshopból öltözködik XD grat a mostani tiniknek.
2013. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
okéoké,de honnan van rá pénzed? egy ilyen fűző jobb helyeken önmagában több tíz ezerre rúghat. a csizmákról ne is bezséljünk
2013. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az egyik fűzőm 10 alatt volt, a másikat pedig a nővéremtől "örököltem", a csizmára gyűjtök, de az 23 lesz... A többi ruhám meg kínais és kiegészítőkkel dobom fel őket. Ha már drága ruhát veszek akkor már olyat veszek ami meg is éri. Másnak a 10 ezres gatya éri meg nekem meg a fűző... Ha annyi pénzem lenne akkor már a darkshopról vásárolgatnék 50ezerért.. Amúgy az odáig oké, hogy gáznak tartjátok, mert lehet tényleg az, de azért ítélkezni nem kell egyből, hogy ... vagyok, meg hogy honnan veszem a pénzt..-.-" Sok plázás.. khhhmm.. átlag csaj előbb néz ki k-nak, mint én a fűzőimmel meg a szoknyáimmal.. Meg ennyi erővel azoknak honnan van pénze a plázás holmikra? Tudtommal sok "nevesebb" üzletben csak egy gatya 20 ezer... Én sem a seggemet, se a csöcseimet nem teszem ki a világnak, mint drága diáktársnőim, meg nem vagyok úgy kisminkelve, mint aki tényleg most jött a sarokról, push-up melltartóm pedig egy darab sincs. Oké tűröm a kritikát, mert végülis ezért tettem fel a kérdést.. de túlozni nem kell..:/
2013. máj. 10. 16:01
 18/24 anonim ***** válasza:
31%
Úgy öltözöl ahogy akarsz de ne csodálkozz ha valaki megb*asz az utcán.
2013. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
81%

Én is hasonlóképpen öltözködőm de én nem a szexshopban veszem a ruháimat.

Én innen vásárolok be.

Kinézem ami kell, megkérem a nagynénémet hogy vegye meg, és elpostázza nekem..

[link]

17/L

2013. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
De jóó ez az oldaal *-* Köszönöööm*-*
2013. máj. 10. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!