Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek? Utálnak mert így...

Mit tegyek? Utálnak mert így öltözködöm.

Figyelt kérdés

Nem, nem úgy, mint egy kurv@. Hanem úgy, mint ők:

[link]


[link]


persze hétköznapibb módon. :)


A gazdasági fősulira járok. Tavalyelőtt felkészítettek, hogy nagyon kemények lesznek ott az iskolatársaim (lenézőek, bunkók, sznobok, gazdagok stb). Azt vettem észre, hogy gyűlölnek engem, a ruháim és a stílusom miatt. Jobban mondva ezek a túlcsinos lányok, az átlagosak le se szarnak... Egyetlen barátnőm sincs (nem is közülük kerestem, hanem a normálisak közül, de ők sem szeretnek). Mégcsak nem is vagyok eleresztve anyagilag... (tehát nem engedhetem meg magamnak, hogy hetente v havonta több ruhás szatyorral menjek haza...) Miért utálnak ennyire?:(


2012. szept. 6. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Mert primitívek, egyrészt mert sznobok, másrészt meg mert pestiek. A nagy átlag ott meg idióta semmirekellő.

Szimplán sz.rd le őket. Vagy szó szerint, vagy csak képletesen :D

2012. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy a ruhák miatt van?
2012. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
biztos. normális hangnemben beszélek mindenkivel. már ha beszélek.
2012. szept. 6. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem hinném, hogy az öltözködéseddel lenne a baj, először azt hittem valami borzasztó punk ruhákat fogsz linkelni, vagy ilyen igénytelen farmer + sima póló összeállításokat (jó, az sem lenne elég indok, hogy utáljanak, de akkor talán azt írtam volna, öltözz csinosabban). Valami miatt nem kedvelnek és kész. Fősulin kívül nincsenek barátaid?
2012. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vannak, persze, a régiek.
2012. szept. 6. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne foglalkozz velük... oda tanulni jársz, ha megvannak a régi barátaid akkor gondolom magányos sem vagy. Minek törnéd magad azok miatt akiket nem érdekelsz?
2012. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy jogos a felvetésed, de nekem nagyon rosszul esik, amiket mondanak, vagy amiket tesznek néha.
2012. szept. 6. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha melegítőben járnál suliba, akkor se lenne rá joguk, hogy beszóljanak, vagy lenézzenek. Idióta sznobok ezek, nem kell velük foglalkozni. Tudom, hogy bosszantó, engem is néztek már le nem egyszer a stílusom miatt, de át kell nézni rajtuk. Tudnod kell mindig, hogy semmivel nem vagy kevesebb, mint ők, hiába kapálóznak ilyen hülyeségekkel. A szánalmasságukat az is mutatja, hogy főiskolán, ahová már érett, felnőtt emberek járnak elvileg, de még mindig az a legnagyobb problémájuk, hogy más hogy néz ki, és ők ettől mennyivel jobbak. Ez kb. ilyen 13-15 évesek szintje...

Szerintem fogd úgy fel a dolgokat, hogy oda csak azért jársz, hogy tanulhass, aztán a barátokkal máshol vagy és máskor.

23/L

2012. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! (már csak az érdekelne, hogy ki pontozhatott le mindenkit... gondolom egy helybeli...)
2012. szept. 7. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!