Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól öltözködöm?

Szerintetek jól öltözködöm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nyáron is általában hosszúgatya sportcipő párosítást hordok, többen mondták már hogy öltözzek nyáriasabban. Más is van így? 21/L

2013. júl. 3. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem hordasz rövidnadrágot, vagy legalább olyan térd alá érőt?
2013. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is így öltözködöm, de én azért, mert szerintem nem szépek a lábaim, és nem is állnak jól nekem a szoknyák, meg a rövidnadrágok sem. Azt pedig a halálért se szeretném, hogy a hátam mögött kibeszéljenek, hogy milyen a lábam, milyen rajtam a ruha.. 18L
2013. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hordj térd/rövid nadrágokat.

a sportcipőd cseréld valami szép sarura

2013. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindig úgy kezdem a nyarat, hogy nem veszek fel rövid nadrágot, mert vastag a combom de ez sosem jön össze. Egyszerűen nem érzem, úgy jól magam és hát nyár van mindenki rövid nadrágba.

Nem érdekel, ha a hátam mögött beszélnek rólam, ha hosszú nadrágban vagyok akkor is megnéznek, hogy milyen idióta vagyok 30 fokban hosszú nadrágot hordok. Akkor meg?

Sosem fogok mindenkinek megfelelni de nem is érdekel.

2013. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy öltözködöm, szerencsére nekem még nem tették szóvá nagyon. Én nagyon vékony vagyok, azért nem hordok rövidnadrágot, szoknyát kb. 8 éve nem volt rajtam egyik sem és nincs is a ruhatáramban egy sem belőle. 22/L
2013. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad így akkor más véleményére nem szabad adnod :)
2013. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy bírod ebben a melegben.
2013. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Öltözködj úgy, ahogy neked jól esik. Sok embert látok hosszú nadrágban nyáron is, nincs ebben semmi különös. Én meg télen is szoknyában járok, mert én meg pont hogy a nadrágokat - pláne ha hosszú - nem szeretem. Nekem meg azért szoktak szólni olyankor, hogy hogy-hogy nem fázom.
2013. júl. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha te így érzed jól magad akkor minek változtatnál? Semmi különös nincs abba ha valaki így járkál szerintem.
2013. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 flora08 ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy te jól érezd magad. Ugyanígy jártam én is, hogy maximum olyan nadrágot vettem fel, ami a térdemig ért. Ennek az a magyarázata, hogy kb. 15-16 évesen sétáltam a városban, szoknyában voltam és egy bunkó tajparaszt jó hangosan beszólt nekem (úgy, hogy mindenki hallja) hogy "bmeg, de X-lábad van!". Olyan rosszul esett, hogy kb. három évig nem hordtam se szoknyát, se rövidnadrágot; nem akartam, hogy ez megismétlődjön. Mára viszont úgy vagyok vele, hogy ebben az extrém melegben nem fogok hosszút felvenni, magasról le..om, hogy ki mit gondol, akinek nem tetszik, ne nézze. Ezzel a kis történettel arra akartam kilyukadni, hogy azt hordd, amiben te jól érzed magad, ne érdekeljen ennyire mások véleménye :)
2013. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!