Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem akarok a béna csaj lenni....

Nem akarok a béna csaj lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sikerült bekerülnöm egy elég jó gimibe.Valószínűleg a legtöbb diák gazdag.De mi nem. A ruháim 99%A kínaiból/turiból van..Minden ékszerem bizsu, van 1 norm. cipőm,táska nuku..Zsebpénzem sose volt.Tudom hogy lehet egész jó darabokat is találni ilyen helyeken, de azért az látszik rajtuk hogy nem Guccik..

2013. jún. 24. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
36%

Butuska vagy...


Háda angolruházat.. Nagy Najos király útja.. aprópénzért vehetsz magadnak Guccikat, jó állapotúakat, csak kikell fogni. De a Gucci amúgy sz@r.

2013. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy Lajos*
2013. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól leszel béna vagy sem, hogy mennyi pénzért öltözködsz fel. Kevés pénzből is fel lehet öltözni ízlésesen, csinosan és marhára nem azon múlik, hogy Gucci vagy nem. Legyél kedves és barátságos mindenkivel, mosolyogj sokat, állj pozitívan a dolgokhoz és senkit nem fog érdekelni, hogy honnan vannak a ruháid!
2013. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől leszel béna csaj.


Viszont, ha osztálytársnak csupa rongyrázó ribit és kis k.csögöt sikerül kifognod, akkor a ruha lesz a legkevesebb.


Az anyagi helyzetetek úgyis kiderül abból, hogy milyen műszaki kütyüd van, hogy hol nyaraltok, hogy be tudjátok-e fizetni a puccos osztálykirándulás árát... stb.


Ne rugózz olyasmin, amin úgyse változtathatsz!

Foglalkozz inkább azzal, amin igen!


Hogy hogy tanulsz; hogy kedves, barátságos, nyitott vagy...

2013. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem ne legyél "tömeg" divatú :) maradj egyedi! és ehhez még csak pénz sem kell!
2013. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem se ettől leszel béna, bár új ruhákat beszerezhetsz, de akkor hülyék, ha a ruhákat nézik, nálunk ilyen nincs, senkit se érdekel, hogy ki mit vesz fel. az a legfontosabb, hogy tanulj, mert a mai világbna tanulás nélkül ne lehet meglenni. de ne légy stréber se, mert azt nagyon ne szeretik, gondolok itt arra, hogy ne legyen 11 tantárgyból dícséreted, mint egyik otársamnak. plusz ne okoskodj annyira órán, csak ha többiek is aktavak órán. néha mondhatsz jó megoldásokat, de a folyton okoskodás nagyon idegesítő tud lenni. plusz legyél majd velük kedves és segítőkész, ha valakinek kell segítség, akkor segíts, persze ha utána ő majd nem segít neki, akk után már ne foglalkozz vele, ne hagyd, hogy kihasználjanak.
2013. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%

Hát nem tudom ti hol éltek,de jól látja a kérdező!

Attól lesz jó,és menő csaj,ha jól öltözködik,márkás ruhákat hord.Ha nem,akkor csak egy béna csaj lesz a sok közül.

Az igazi menő csajok,szépek,csinosak,jó a hajuk,a sminkünk és gazdagok.Hát ha te nem vagy az,akkor így jártál.

Nem fogsz tudni drága ruhákat megvenni,és maradsz az a béna,szerencsétlen turkálóból öltözős.

Puszka:egy menő csaj

2013. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te azért vagy béna, mert szörnyen buta vagy. :s
2013. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem béna vagy és leszel, hanem butus. Van sütnivaló a kis kobakodban? Nem, nem arra gondolok, hogy be tudsz-e magolni 5 gyökjel alatti tg és ctg jelekkel ellátott képleteket (azt se tudom létezik-e ilyen, csak egy buta példát hoztam fel), hanem úgy nagy általánosságban a világ dolgaira vonatkozóan. Mert igazán "menő" csaj akkor vagy, ha megvan az a kis sütnivaló. Nem a ruháktól, vagy a pénzedtől leszel menő. Ez csak tévhit, egy elbutult világ emberiségre sugárzott mocska. Ne hagyd, hogy megfertőzzön!
2013. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kínaiból is fel lehet öltözni szépen és ízlésesen, mindössze attól függ, h tudod-e, mi áll jól (szín, fazon), a hajra ugyanez vonatkozik. Ha ennyire úgy érzed, hogy kilógsz a sorból, akkor még azt tudom ajánlani, hogy menj el nyári munkára vagy spórolj össze egy-két jó darabra a pénzt
2013. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!