Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy fejezze be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy fejezze be? Valami otlet? Ha elmondanam neki, hogy nem akarok tole semmit lecsitulna?

Figyelt kérdés
Szoval en varoson lakok o pedig falun es van koztunk valami tavolsag. Csak ugy 2 havonta szoktam menni falura a nagybatyamhoz es ugy 1,5 eve kezdodott minden. Foleg vasarnaponkent ki szoktam menni egy par lannyal a faluba setalni meg meginni egy uditot es a legtobbszor talalkozunk vele. Akkor mindig oda szokott jonni hozzank es sose megy haza hamarabb mind en. Eleinte csak"udvarolt", de most mar le akar allni velem. Tetszik nekem, de tul komolytalan meg szerintem csak meg akar kaparintani. Egyik baratnommel majdnem minden nap beszelek telefonon es erdekes, hogy mindig belekeveredik o is a temaba azokon kivul amikrol ep beszelunk. Pl. hogy mikor meg jossz xy (falura), mert az a fiu mar orjit meg engem, mert annyit mind kerdi, hogy ha beszeltem-e veled es hogy mikor jossz. Ket baratnomnek beszeltem rola es mind azt modtak, hogy mert vagyok olyan huje, mert nem alltam levele stb, de en inkabb nem szeretnek tole semmit, mert felek, hogy nem lesz szep a kapcsolatunk vege. Amugy a fiu 18 eves, en pedig 15 vagyok.

2013. jún. 15. 08:52
 1/4 Adrii18 válasza:
Egy találkozót vele minden féleképpen megérne, márminthogy rájöj, hogy most téll. akarsz e valami tőlle vagy nem. Mert ha meg sem imerted és úgy döntesz és utánna rájössz, hogy még is ő kell, akkor meghiába.
2013. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ha nem akarsz tőle semmit mindenképp mond meg neki,Légy óvatos!!ne legyetek kettesben, mer akkor nehéz lesz kezelned.

nem szégyen megmondani, hogy te még nem akarsz komoly kapcsolatot, ha nem érzel iránta vonzódást mindenképp építsd le, mert később csak megbánnád :)

2013. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja még annyi, hogy lehet, csak úgy megy a leépítés, ha kerülöd a találkozást :(
2013. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosan en se tudom, hogy mit erzek iranta. Nagyjabol tetszik, de nala gondolom ugy megy a dolog, hogy mar megszokta azt, hogy akit akar megkaphat. Ugy akarna, hogy alig ismerem, alig tudok rola valamit, de mar alljak le vele. En nem szeretnem ezt. Majd csak megoldodik valahogy...
2013. jún. 16. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!