Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bolondballagás!? Minek öltözze...

Bolondballagás!? Minek öltözzek? Segítséget kérnék!

Figyelt kérdés
szőkésbarna, vállig érő hajam van, alacsony, átlagos alkatú vagyok. Olyat szeretnék amit itthon is meg lehet valósítani :/ én pl. bárányhimlősre vagy dkv-ellenőrre gondoltam
2013. jún. 2. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
legyél cowgirl vagy indián
2013. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de az olyanok mint pl. angyal, k.r va, néger, fiu szerintem unalmasak és népszerüek. Én valamo feltünöre, ritkára gondoltam :)
2013. jún. 2. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálatok még csak most van bolondballagás? :O Nálunk már 2 hónapja volt. Akartam neked ötleteket írni, hogy nálunk mik voltak, de nem emlékszem már..:D

Na várjál fiúk között volt asztronauta, bokszoló, cigány, lányoknál volt angyal, amit te is mondtál, szerintem nagyon jó lett, kartonlapból vágott szárnyakat, és vattát ragasztott rá, na meg tiszta fehérben volt, akkor volt cigány asszony, volt valami méhecske, ha jól értelmeztem, az egyik csajszi 80-as éveknek öltözött, az anyja régi ruháját vette fel, meg feltupírozta a haját, nagyon jól nézett ki ő is.:) akkor katona is volt az egyik csaj, terepszínű gatyában, cowboy, akkor természetesen nálunk is volt pizsamás.. Nem tudom a többit, nem emlékszem.:D Kb. 1 óránk volt a bolondballagásra, úgyhogy nem volt valami nagy cucc..

2013. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) várok még szivesen válaszokat :P
2013. jún. 2. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Én cowgirl voltam, hatalmas sikert arattam, pedig nem kell hozzá nagy fantázia.

Kockás ing, szaggatott farmershort, western kalap és csizma.

Nálunk sajnos meleg volt aznap (1 hónapja volt), így majd besültem csizmában, de jól jött, hogy mell alatt megköthettem az inget. :)


Nálunk a legötletesebbek a pompomlány, a görög istennő, a ´20-as évekbeli bárénekesnő és az őrült tudós voltak. :)

2013. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehetnél pl. Ovis és punkhercegnőtündér

keveréke....színes tüllszoknya alá vegyél pöttyös vagy csíkos harisnyát , rá zoknit és tornacipőt :) felüllre is rétegesen, mert hideg lesz a napokban és persze a pillangószárnyat se felejts el :)

2013. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!