Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bolondballagásra öltözhetek...

Bolondballagásra öltözhetek assassinnak?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz csak, de a végzősök bolondballagásán eszembe jutott, hogy szívesen lennék assassin. Nagyon szeretnék Altair/Ezio/Connor lenni, de félek, hogy hülyén mutatna rajtam egy férfi jelmez, így varrnék magamnak egy sajátot (ezért gondolkodok már most) ami elég rövid, hogy ne ájuljak el vele 40 fokban, de nem túl kivágott (mert szerintem ez már túlzás egy picit: [link] nem azt mondom, hogy nem szép, csak majdhogynem felhasználható erotikus szerepjátékhoz :D) Várok elképzeléseket, esetleg linkelhettek be jelmezeket is, ötletgyűjtés gyanánt :)

2013. máj. 7. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából nekem fogalmam sincs mi az az asassin.
2013. máj. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Bolondballagás? Te valami kisegítő iskolába jársz? Vagy az értelmi fogyatékosok sulijába? Ott szokás így kinézni.
2013. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem tök jó lenne:D:D
2013. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
...hasznos válaszok :D
2013. máj. 8. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
IGEN!!!!!:D
2013. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!