Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bolondballagásra valami ötlet?

Bolondballagásra valami ötlet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi anno kisdobosok voltunk. Lányoknak copfok, kék szoknya, fehér blúz, kék kisdobos nyakkendő, hosszú fehér zokni. Fiúk meg kék rövidnaci (az az igazi gyerekes, tehát elég rövid), meg ing, nyakkendő, hosszú fehér térdzokni szandival. Meg mindenkinél volt lufi is. Mondjuk én még voltam 1 évig kisdobos, de így is elég retro volt az egész. :)
2013. ápr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha lany vagy akk oltozz fiunak ha fiu akk lanynak xd
2013. ápr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, bár lány osztályról van szó :) amúgy ovisnak öltözünk..legalább is ma úgy beszéltük meg..pláne hogyha mindenkinek megfelel, ugyebár úgy az igazi, ha mindenki benne van :) végül is majdnem ugyanaz/hasonló ^^

áhh gondoltam arra, hogy fiúnak beöltöznénk az jó lenne, de túl snassz, sokkal viccesebb ha a fiú öltözik be csajnak, tavaly volt ilyen..hát nagy sikerük volt.. :DD

2013. ápr. 16. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!