Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Abban szeretnék segítséget...

Abban szeretnék segítséget kérni hogy pólót hogyan tudunk szűkíteni?

Figyelt kérdés

Tudtommal egy speciális varrógépre van hozzá szükség, de lehet hogy én tudom rosszul ezért szeretnék olyat kérdezni erről aki ért is hozzá.


Válaszokat előre is köszönöm



2013. máj. 7. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy varroda, de ehhez szerintem nem kell semmi speciális. Kibontod oldalt a varrást (vagy levágod a varrást ha nagyon bő és megteheted, meg ha van egyáltalán varrás), levágsz belőle amennyit akarsz, aztán újra össze kell varrni. Annyi, hogy ezeket gyárilag szegő varrógéppel szogták beszegni, összevarrni, de nem feltétlenül muszáj úgy és azzal varrni.
2013. máj. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ha kezdő vagy és/vagy bátortalan, akkor vidd el valakihez, aki megcsinálja neked, profiknak nem nagy szám.
2013. máj. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Otthon elég nehéz beszűkíteni, főleg, ha ujja is van. Azért kell speciális varrógép, mert ha nem szeged el a varrást, az mosás közben foszlani fog.

Igaz, kézzel, pelenkaöltéssel is el lehet tisztázni.

2013. máj. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Varrógéppel könnyebb (bármilyennel) de meg lehet csinálni kézzel is. A varrásnál egyenletesen beveszel annyi, amennyit gondolsz. De mielőtt hozzákezdesz, a karöltőt nézd meg. lehet egyedül nem tudod megcsinálni.
2013. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat
2013. máj. 8. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!