Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan lány aki nagyon...

Van itt olyan lány aki nagyon sokat hord harisnyát? Mert szereti?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért kérdezed.
2013. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat hordok szoknyát, viszont harisnya nélkül nem érzem benne jól magam, ezért logikusan harisnyát is sokat hordok:D
2013. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én, mert szeretek rövidnadrágban járni-kelni, de tele van hegekkel és sebekkel a lábam, a harisnya valamennyire eltakarja őket. xD
2013. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nocsak-nocsak!Már megint felbukkant a kérdezős harisnyás fetisiszta!Nem unod még a hülye kérdéseidet?Sorry!
2013. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van. Megpedig en! Imadom a harisnyakat szinte mindig van rajtam kiveve nyaron. Telen mindenki panaszkodik, hogy igy fazik meg ugy fazik (mert nem oltoznek fel rendesen, szerintem) en meg mindig jol erzem magam a meleg, puha kis harisnyamban.Van, hogy meg cicanadragot is huzok ra a biztonsag kedveert. Nekem valahogy igy tunik logikusnak hideg idoben. :-D
2013. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 winR ***** válasza:
Igen, főleg mostanában. 27/L
2013. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Igen, nyáron leginkább combfixet, kivéve ha valami rövidebb szoknyát, vagy nadrágot veszek mellé, és kilátszana a csipke, akkor harisnyanadrág.
2013. máj. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeretem, hordom, kényelmes, divatos, hatással van a férfiakra (van párom, mielőtt megkérdeznéd). Van olyan barátnőm, aki utálja, és télen is csak azért viseli, mert fázós. Nem mindenki egyforma, én nyárom is hordom, de nem azért, hogy melegítsen, hanem mert szép.
2013. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mint a 3. válaszoló - csak nekem ráadásul művégtagom van.

Harisnyában nem is látszik, melyik a műláb!

2013. máj. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ádám: bocsi, van párom, nem ismerkedem
2014. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!