Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hogy a legegyszerűbb...

Lányok, hogy a legegyszerűbb felhúzni egy harisnyát?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen pózban: ülve, állva, vagy valahogy máshogy? Ti hogy szoktátok? Kéne pár jó tanács. Mert sokszor kapkodásban vok suli előtt így főleg állva szoktam, mert úgy hamarabb megvok vele. Viszont sokszor csak úgy magamra ráncigálom és akkor egész nap tekeredik, csavarodik a lábamon, ami tök gáz. Ülve is szoktam néha, de az tök hosszadalmas nekem, és mivel rohanásban vok, nem vacakolok ezzel.

Valakinek van valami jó ötlete, számomra?


2012. márc. 22. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:

hát most akkor szerintem kelj fel 1!!! perccel korábban és akkor lesz időd rendesen felhúzni


nekem ülve gyorsabban megy és még sosem csavarodott, max lyukadni és szakadni szokott viszonylag gyakran

nem tom hogy szoktad, de mképp érdemes így kicsire összefogni és akkor csak végighúzod a lábadon

most olvastam van olyan is hogy harisnyafelhúzó, guglizd le

2012. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is úgyszoktam,h felszedem teljesen úgy,h a két tenyeremben van a szára,beledugom a lábujjam,majd végighúzom a lábamon. De pont ez a baj,h sokszor megcsavarodik ahogy szedem fel a tenyerembe,és észre sem veszem,csak amikor már a lábamon van;vagy még akkor sem,csak 1-2óra után,amikor azt érzem,h az orvarrás keresztbefordult..:S

Ülve nem sokszor próbáltam még,de lehet majd próbálgatom azért.

2012. márc. 22. 07:52
 3/5 harisnyababee ***** válasza:
100%

Én is főleg ülve szoktam, de szitufüggő, van h állva, de olyan is volt már, h fekve. Gyakorolni kell, idővel rájössz majd a megfelelő technikára.

Vagy próbáld ki azt, h felhúzod a harisnyát a karodra, ott belövöd, h egyenesen álljon, ne tekeredjen, majd visszahúzod teljesen, és úgy fogod a tenyeredbe, és dugod bele a lábad. Picit macerásabb ugyan, de így majdnem biztosra mehetsz!

2012. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
csavard fel a lábujjaktól a tetejéig,utána lépj bele állva:) apránként húzogasd fel a combodig,utána pedig a derekát :)Én néha kicsit ugrabugrálok is :D
2012. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én először ki szoktam nyújtani magam elé a harisnyát, kicsit megrángatom, hogy rendeződjenek a szálak, csak utána szedem fel a kezemre. Én állva szoktam felhúzni; ráhúzom a lábujjaimra, aztán azt a lábamat felteszem az ágy szélére és így húzom rajta végig. Néha én is ugrabugrálok a végén, elég vicces. :D
2012. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!