Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipőbolban huzzák a...

Melyik cipőbolban huzzák a lábamra a cipőt? Mint a filmknen hogy nem nekem kell felhuzni

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 10:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez valami troll lehet :D

Amúgy még egy Gucci üzletben sem húznák a lábadra, főleg én 100 ezer fizetésért tuti nem tapogatnám senki retkes lábát, addig dolgoznék ott amig nem várnák ezt el :)

A kérdező menjen agyturkászhoz, ráfér :)

2013. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Én egyszer Spanyolországban láttam ilyet egy PRADA boltban. Ki voltak téve nyolc euróért strandpapucsok, na, mondom, nézzünk be, milyen is ez a híres PRADA. Full elegáns volt a bolt, és két öltönyös faszit körbeugráltak az eladók, ráadták a cipőket, ők meg dumáltak egymás között, hogy na melyik lesz a jobb cipő (Magyarok voltak:D majdnem fel is röhögtem, hogy mindenhol magyarok vannak). Én az egyik kitett papuccsal odamentem a pénztárhoz, engem nem ugrált körbe senki, mondjuk, nem is voltam puccosan felöltözve ott a parton. A papucs színei kb. két nap alatt megfogták a talpamat, cirka szivárványszínben pompázott, úgyhogy ki is dobtam. Ennyi a sztorim a cipőfeladós boltokról.


Szerintem ha azt akarja valaki érezni itt Magyarországon, hogy kiszolgálják, az menjen inkább masszázsszalonba. Sőt van olyan "ipar" is, ahol térdelnek pénzért.

2013. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Tuti troll. Troll méretű lábakkal. ;-)
2013. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem tudom, de mi előszeretettel töröljük a lábunkat az ilyen emberekbe, mint amilyen te vagy. Mást nem is érdemelsz. :-)
2013. máj. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, egyszer olyan puttó munkád lesz, hogy más emberek után vakarod majd fel a retket :D Az való neked, máris jobban tisztelnél másokat
2013. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy csak mert a lábadra húzzák a cipőt, nem fogják magukat kevesebbnek érezni attól. Viszont az ilyen embereket simán kicikizik a hátuk mögött egymás közt. Igazán szegényes életed lehet, ha ez az egyetlen szórakozásod. Szánalmas vagy. A kamu guccsi meg LV cuccaiddal együtt. :-)
2013. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
60%

Én nagyon szívesen a lábadra húzom a cipőt a cipőboltban, még meg is veszem neked. Vagy akár minden reggel feladom rád, meg is tisztítom előtte. Írj privit ha érdekel (és tényleg lány vagy) :)


23/F

2013. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Utolsó ne legyél már ennyire szánalmas. Lehet hogy a kérdező egy 150 kilós tehén és túl sok rém rendes családot nézett XD
2013. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vagy egy 150 kilós tehén, akihez amúgy senki sem érne, annyira ocsmány és így kompenzál. :-D
2013. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Képzeld Peg, ma bejött egy kövér nő a cipőboltba XDDD
2013. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!