Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipőbolban huzzák a...

Melyik cipőbolban huzzák a lábamra a cipőt? Mint a filmknen hogy nem nekem kell felhuzni

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 10:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem legfeljebb abban, ahol 100.000 Ft fölötti ára van egy pár cipőnek :D
2013. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Úgy-úgy, ahogy az első is írta. Én mondjuk utálnám, ha felhúznák a lábamra, mert egyszerűbb, ha én veszem fel :D
2013. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én meg azt szeretném. De nem tudtok ilyen üzleteket írni hogy pontosan hol?
2013. máj. 5. 11:09
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Sztem, ha lenne rá pénzed, hogy ilyen cipőt vegyél, amit a lábadra húznak, már rég tudnád, hogy hol vannak ilyen boltok :DDD
2013. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De nem akarok venni csak el akarok menni hogy próbálgassak nem kötelező megvenni. És szeretném érezni milyen jó hogy a lábamra huzzák hogy érezzék ők csqk eladók és engem szolgálnak. Vagy ha valami nagyon megtetszik mgvenném de nem hiszem. Van pénze, de inkább gyüjtöm. Ám van egy gucci ruhám abban mennék igaz outletben vettem de ugyse tudják és van egy lw. Eredeti tásim azt az andrássyn vettem 320 e. Értde sose hordom csak ilyen mániámban vettem úgyhogy nem néznénék ki. Mivel a ruha nyári ezért most nyáron mennék. Érezni akarom hogy én vagyok az úr ők meg a szolgák.
2013. máj. 5. 11:17
 6/20 A kérdező kommentje:
Ám nem értem ilyen sqlamander meg ilyenekben miért nem huzzak a labamra? Mert nyakamban liheg az elado mit szeretnék de max odaadja a dobozt. Miért nem huzza a labamra. Már gondoltam mikor mégint egy megkérdezi segithet e majd mondom igen kiválasztom és huzza a lábamra. De azt még biztos kikérné magának. Pedig csak térdeljen dolgozzon meg a pénzéért
2013. máj. 5. 11:20
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Remélem, megtalálod a boltot, és rájönnek, hogy mekkora tapló vagy, és elhajtanak a p.csába.
2013. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Menjél akkor Al Bundyhoz Chicagoba :D
2013. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Lol, a kérdezőnek inkább egy pszichológust ajánlanék mert valami nagyon nincs rendben.
2013. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarlak megbántani, de szerintem ne gyűjtsd a pénzt, hanem kezeltesd magad, amíg csak kezdeti stádiumban vagy. Segítségre van szükséged!
2013. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!