Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkúk közül Telitalpúban...

Magassarkúk közül Telitalpúban vagy Tűsarkúban nehezebb járni? Tegyük fel mindkettő 10cm-es. (Hagyományos magassarkúkról van szó)

Figyelt kérdés
nagyon fontos lenne számomra ha minél több választ kapnék!:)
2013. máj. 4. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Telitalpúban könnyebb, sokkal. Nagyobb a területe a saroknak, míg a tűsarkúnak kicsi. Ha megbillensz egy kicsit, könnyebben korrigálod, mint tűsarkúban :)
2013. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetesen telitalpúban könnyebb járni mert ott kitölti a helyet a talp, egy szintben van maga a talp a talajjal. Tűsarkúban természetesen nehezebb, mert a vékony sarok tartja a láb hátsó részét, nem oylan egyenletes a súly elosztása mint telitalpúnál. De ez szerintem teljesen logikus.
2013. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és 15 éves létemre tudnék szerintetek 7-8 cm-es tűsarkúban járni/menni? 10cm-es telitapúban gondnélkül, billenések nélkül akárcsak sportcipőben tudok rendesen járni..
2013. máj. 4. 16:35
 4/10 anonim ***** válasza:
A telitalpú sokkal kényelmesebb. Olyan, mintha egy nagyon kényelmes, sima cipőt hordanál mégis sokkal csinosabb.
2013. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a tűsarkúban nehezebb járni, mert azon a kis vékony sarkon van a súly, nem is lehet nagyon ránehezedni, besüppedsz, ha puha a talaj. A telitalpúnál jobban oszlik a súly.
2013. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A telitalpú sokkal könnyebb, viszont ah az már megy, megpróbálkozhatsz a tűsarkúval. Bár talán először ne a hajszálvékony tűsarkakkal (tudom, h az néz kia legjobban, de a leglabilisabb is sajnos :(


amúgy ha otthon gyakorolsz idővel bármibe bele lehet jönni, szal cak bátran!

2013. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tudna magas sarkúban járni, csak gyakorlás kérdése az egész. Otthon sétálj benne minden nap negyed órát, akár zenére, és egy hét alatt megszokod! Telitalpúban könnyebb menni, de a tűsarkú elegánsabb.
2013. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tűsarkúban senki nem tud járni, legalábbis folyamatosan mindenhol ezt látom. Botladoznak, billegnek, remeg a lábuk, csoszognak, be van dőlve a lábuk, rossz a tartásuk, soroljam még? Tegnap a buszról esett le egy csaj tűsarkúban előttem mikor le akart szállni... nem is értem miért hord ilyet bárki is, a vastagabb sarkúak szebbek is, kényelmesebbek is.
2013. máj. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vastag sarkút nem javaslok, mert nagyon otrombának mutatja a lábakat. A tűsarkút nem a buszra és városi sétákhoz találták ki, hanem alkalmakra, max. pár óra használatra (színház, bankett stb.) Mindenki tudna benne menni, ha gyakorolna és figyelne a tartására. Én sem értem, miért hordják utcára. Én utcára max 4-5 centi sarkú éktalpú cipőt hordok, ha meg rohangálok egész nap, akkor lapos sarkút. Csak és kizárólag az üzleti bankettekre veszek fel tűsarkút, de előtte otthon pár napig bejáratom, hogy ne menjek benne hülyén.
2013. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
TELITALPÚ sokkal kényelmesebb, és sokkal később fájdul meg a lábad is benne. :)
2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!