Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne balerinában ballagni...

Gáz lenne balerinában ballagni? (8. osztály)

Figyelt kérdés

Magassarkúban leszakadna a lábam a végére meg nem is hiszem, hogy tudnék járni benne.

Mit gondoldok? A többiek mind magassarkúban lesznek.

15L



2013. márc. 31. 15:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. Akinek nem tetszik, ne nézzen oda...
2013. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem meg, hogy tudjam mit gondoltok errõl. Az igaz, hogy ígyis-úgyis azt kell majd valószínûleg felvennem, de azért érdekelt a véleményetek.

Köszönöm a válaszokat!

:)

2013. márc. 31. 16:22
 13/18 A kérdező kommentje:

Igazából szerettem volna egy pár centis cipõt, de se nem találtam jót, se nem tudok járni még a legkisebben sem! Én még sima cipõben sem tudok járni! :D

Most meg még a térdem is..

2013. márc. 31. 16:28
 14/18 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz, a lényeg a kényelem,meg egyébként sem azt fogják nézni, sokkal feltűnőbb ha esetleg valaki megbotlik az osztálytársnőid közül :D

keress egy csinos és kényelmes darabot :)

2013. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy törpesarkú körömcipő sokkal elegánsabb és alkalomhoz illőbb lenne!
2013. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan elvárás már, hogy egy kislány fájós lábbal is szenvedjen magassarkúban, főleg, ha nem is tud benne menni? Gondolom a válaszolók zöme ebbe a korosztályba eső menő lányka lehet. xD

Egy csinosabb balerina simán jó, sokkal gázabb, mikor egy kislány csetlik-botlik a magas cipőben, ami amúgy is nevetségesen mutat a többségen.

Amúgy se látja a lábad a kutya se a tömegben, ha nem egy széttaposott, vacak cipő lesz rajtad, akkor nyugodtan húzd fel. Én elegáns munkahelyre is képes vagyok besétálni lapos cipőben néha, és képzeljétek: a kutyát nem érdekelte. :D

2013. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
18 évesen én is balerinában ballagtam mert én voltam majdnem a legmagasabb az osztályban és a fiú kb. 1-2 cm volt magasabb nálam ezért nem vehettem fel magassarkút. Szerintem nem volt ciki, nekünk füves pályán volt a ballagás és mondta sok lány, hogy milyen sz*r volt mert a sarka bele ment a földbe és nem volt kényelmes. Egyházi suliba jártam ott meg a ballagás minimum 3 óra :D
2013. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig add meg a módját,legalább egy ilyennel: [link]

Vagy hasonlóval:)

2013. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!