Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lenne balerinában ballagni...

Gáz lenne balerinában ballagni? (8. osztály)

Figyelt kérdés

Magassarkúban leszakadna a lábam a végére meg nem is hiszem, hogy tudnék járni benne.

Mit gondoldok? A többiek mind magassarkúban lesznek.

15L



2013. márc. 31. 15:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Ha az a kényelmes, akkor azt vedd fel, ott úgyis sokat kell majd állni, és a nagy tömegben senki sem a cipőt fogja nézni.
2013. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%

sztem meg gáz,és csöves már ne haragudj.eröltesd meg magad ,járkálj otthon a magassarkúban,utana megszokod.

ez egy ünnepi alkalom,ennyit csak kibirsz.más se azert van benne mert olyan kényelmes,hanem mert ezt igy illik,a módját meg kell adni.

2013. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igazából csak kivonulunk (a szabadban lesz) és htána leülünk.

Köszi a választ! :)

2013. márc. 31. 15:16
 4/18 anonim ***** válasza:
nem kell 8 cm-es cipőt venni, vannak törpe sarkű magassarkú cipők, vagy aki kicsit emeltebb. Szeirntem is olyat vegyél fel, ne balerinát.
2013. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem meg 14-15 évesen még nem igazán vagyunk felnõtt nõk akiknek ez eredetileg ki lett találva és amúgy is röhejes lennék benne ,mert képzeld csak megerõltettem magam és nem tudok járni benne. Amúgy is térdmûtétem lesz, úgyhogy lehet hogy ebben a helyzetben inkább a kényelemre mennék rá, köszi!
2013. márc. 31. 15:20
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, majd ha gimiből ballagsz, ráérsz "nőnek" kinézni.
2013. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
akk vegyél balerinát, végül is nem gáz sztem. bár ahogy a válaaszaidat elnézem, te már eldöntötted, h balerinát veszel fel:) de persze ez egyáltalán nem gond, csak nem értem pontosan, h miért is kérdezted meg akkor? (komolyan nem megbántani akarlak ezzel!)
2013. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia! Ha térdműtéted lesz, mindenképp balerinát vegyél fel! Én is abban fogok ballagni, pedig én gimiből ballagok most.Vannak gyönyörű, elegáns balerinák is.

Pl egy ilyen csodaszép lenne szerintem feketében: [link]

[link]

14-15 évesen szerintem nem elvárható, hogy valaki tudjon menni magassarkúban. Meg el is fáradna a végére a lábad benne.

2013. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Papucsban lenne gáz! :D Egy ünneplös simatalpu kiscipö nagyon is megfelelö. Inkább olyant vegyél felt mithogy csámpáskodj és botladozz. 16/l
2013. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyi okod is van rá, térdműtét, akkor nem kérdés, vegyél fel balerinát. Egyébként javasolnám a kisebb sarkú, kicsit nőiesebb darabokat.
2013. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!