Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne menőbb ruhám?

Hogy lehetne menőbb ruhám?

Figyelt kérdés
Az osztályban nekem nagyon nem menők a ruháim kész csoda ha egy kettő van.Már mindenki divatos ruhákat visel csak én nem.Hogy lehetnének menő ruháim ha nincs rá pénzem és hiába győzködöm a szüleimet de nem vesznek.

2012. okt. 5. 08:37
 1/4 anonim válasza:
az a fontos,hogy tudd talaltatni,ne nagyon legyen kibolyhosodva.mindig egy-ket szin legyen rajtad,par kiegeszitovel
2012. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy azt tudod, hogy turkálókban nézelődsz, vannak nagyon jó lelőhelyek (főleg Bp-en), ahol olcsón juthatsz hozzá remek cuccokhoz, de ha ez nem megy, akkor próbálj majd legközelebb egyszerű ruhákat kinézni, amiket jól lehet kombinálni, illetve ahogy előttem írták, pár látványos kiegészítővel izgalmasabbá teheted az egyszerű ruháidat. Mit értesz egyébként menő ruha alatt? Márkás? Tömegviselet?
2012. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előbb lemaradt, de pont most ugrott be, hogy DIY videókból sok ötletet tudsz meríteni, persze először kérdezd meg a szüleidet, engedik-e, hogy esetleg szétvagdoss/átfess egy ruhadarabot.
2012. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B25 ***** válasza:

A turikban nagyon sok jó állapotú m

márkás ruha van.

2012. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!