Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Attól, hogy nem többrétegű,...

Attól, hogy nem többrétegű, tüllös aljú lesz a keringős ruhám, még lehetek szép, és kitűnhetek a többiek közül?

Figyelt kérdés
Kisebbségi érzetem van, mert az osztályunkban a legtöbb lány menyasszonyi ruhája szalagavatón, a most nagyon divatos tüllös aljú lesz. Az a naagy, terebélyes fajta. Az enyém is tüllrétegű felülről, de nem olyan nagy abronccsal és nem olyan hercegnős stílusban. Szerintetek attól még érezhetem magamat majd úgy, h én vagyok a legszebb? Nem a ruha fogja eldönteni, ki a legszebb?

2012. szept. 30. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy szép legyen a tartásod, normális a sminked (nem 10 kiló vakolat) és sugározzon rólad, hogy büszkén viseled a ruhát és tedd oda magad a táncban, mosolyogj sokat :)


Amúgy a legtöbben ott rontják el a keringőt, hogy a partnerükkel nem néznek egymásra közben, pedig ez nagyon-nagyon fontos része ennek a táncnak.


He ezt mind megcsinálod, akkor te leszel a legcsodálatosabb :)


Ja és egy pillanatra se kattogj közben olyasmin, hogy xy ruhája szebb :)

2012. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A partnerem a szerelmem lesz, ezért is remélem, hogy sugározni fog rólunk az összhang. Csak sajnos hajlamos vagyok ilyen apróságokon kattogni... Nem szeretném, ha kisebbségi érzetem lenne!
2012. szept. 30. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha neked nem lesz olyan mint az összes többinek akkor kitűnsz. :) Tavaly néztem a szalagavatót a suliba háát mindegyik lány szinte ugyanúgy nézett ki.
2012. szept. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy érezheted szépnek. az számítson, hogy tudj táncolni a ruhádban, kényelmes legyen, és érezd jól magad!
2012. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki egyforma! Attól, hogy neked másmilyen ruhád lesz, még lehetsz TE a legszebb! Ne a külsőségek legyenek a legfontosabbak, az a lényeg, hogy te jól érezd magad! :)
2012. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!