Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minél több a ruhám, annál...

Minél több a ruhám, annál kevesebbnek tűnik, "mit vegyek fel, nincs egy rongyom sem! "-szindróma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok ruhát vásárolok, a legtöbbet turiból, vagy nagy leárazásokon. Ilyen helyen ugye minden olcsó, "hülyének is megéri", nem hagyhatom ott. Megveszem, aztán van, hogy fel sem veszem. A szekrényből dőlnek ki a ruhák, de alig van valami, amit tényleg hordok. Egyrészt megzavar a bőség zavara, másrészt bosszant a feleslegesen elköltött pénz. Próbáltam már szelektálni, de semmitől nincs szívem megválni, attól sem, ami még az életben nem volt rajtam.

Ti is vagytok/voltatok már így?



2012. szept. 29. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem kevés ruhám van és többet tudok kihozni belőlük, mint a teletömött szekrényű barátnőim. És mivel preferálom a Blair Waldorf-féle egyszerű nőiességet, ezért nincsen szükségem telepakolt gardróbra, csak millió kiegészítőre :D
2012. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vegyél alapcuccokat: egyszínű felső, nadrágok, szoknyák, ruhák. Ezeket majd jól összeállíthatod a többivel, rétegesen hordhatod, stb. Nekem is ez volt a bajom, rengeteg dolgomat nem hordtam egyáltalán, mert pl a mániám volt a kockás meg csíkos szerelés, de ha csak ilyenem van, azokat elég nehéz összeállítva hordani.
2012. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pont az az érdekes, hogy alig van olyan ruhám, amit ne lehetne variálni a többivel. Egyszerűbb, természetes árnyalatok, (szinte) semmi rikító szín, és mégis csak állok reggelente, és nem tudom, mit mivel.

Én is kedvelem Blair nőies stílusát, az enyém is hasonló:) Megkérdezhetem, hogy milyen kiegészítőket használsz? A ruhákat imádom, de a kiegészítőkhöz valahogy nem "értek".

2012. okt. 2. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!