Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rengeteg ruham van. Megsem...

Rengeteg ruham van. Megsem tudom szelektalni oket, sosincs mit felvegyek. Elajandekozzam vagy hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Es meg annyi hogy nagyon cipomanias vagyok mostmar van 50 par cipom amibol kg 5 felet hasznalok.

2012. szept. 28. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd ki a kedvenceidet, és ezekhez keress olyat, amivel hordani tudod.

Több stílust is keverhetsz, sportosat, elegánsat, csajosat, hisz nem minden nap ugyanaz a hangulat és a program.

Akár a cipőkhöz is kereshetsz szetteket!


Variálj jó nagy helyen, pl. az ágyon. Az egyik oldalra tedd azt, amit használtál. Próbálgass, cserélgesd a cuccokat, stb. Ezeket tedd egy kupacba.

A másik kupac lesz az, amit nem tudsz mihez felvenni, vagy ritkán kerül a kezedbe, nem kedveled, nem jó. Ami egy éve nem került elő a szekrényből, az nem is fog (ritka kivételek vannak, pl. a kis fekete ruha, kosztüm, amit nem minden nap használsz, de örök darabnak számít).

Ezeket el lehet csereberélni a barátnőkkel, eladhatod neten, és máris vannak új cuccaid.

Cipőt nem érdemes kidobni, én legalább is mindig megbántam utólag. De érdemes erősen szelektálni, ami nincs jó (kifogástalan) állapotban, azt szintén érdemesebb elsunnyasztani valakinek.


Régi szabály, ha egy ruha jön, egynek mennie kell. A másik örökérvényű, hogy csak olyat vegyél meg, amiről már a felpróbáláskor tudod, hogy mivel és hová tudod felvenni.

Pl. azért megvenni egy jó koktélruhát, mert eszméletlen jól néz ki, és ha egyszer mennél buliba valami jó helyre, de jól mutatna: nem érdemes. Egy jó ruhát megvenni, amit felvehetsz hétköznap, kiegészítőkkel nyári városnézéshez, harisnyával és kardigánnal/blézerrel ősszel is hordani tudsz, van hozzá illő cipőd, táskád és ékszerek: jó ötlet.


Minden évben van valami bolondéria, ami csak abban a szezonban divat. (Pl:virágos cipők, peplum és arany gatyák...brrr) Ebből elég egy-egy, hogy az aktuális divat szerint tudj öltözni, de ne legyen nagy érvágás, ha jövőre legfeljebb takarítani veheted fel, mert "tavalyi rongy".

2012. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tyűha egy boltkóros:D

a ruhákhoz azt tanácsaolom borítsd ki a szekrényed,a ruhákból csinálj jó sok összeállítást(egymeshoz tteheted hogy illik-e egymáshoz,felpróbálgathatod,vagy csak gondolatban összeszdheted)és a kitalált összeállításokat írd fel és ha nincs mit felvenned akkor onnan kinézel egyet és azt veszed fel...

cipőkből amiket nem használsz add el vagy ajándékozd el és minden egyes alkalommal amikor újat akarsz venni kérdezd meg magadtól,hogy szükséged van-e rá

2012. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem. :P
2012. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!