Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha 13 évesen nem hordok...

Gáz ha 13 évesen nem hordok melltartót?

Figyelt kérdés

A lányok közül csak egyedül én nem viselek melltartót.

Anyám szerint ilyen korban még fölösleges, meg rossz is. De annyira zavaró hogy a többi lány emiatt egy kicsit kinéz a társaságukból. :S


2013. márc. 20. 19:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Félek hogy mérges lesz. :S

De azért egy topptól nem dőlne össze a világ...

2013. márc. 20. 19:36
 12/22 anonim ***** válasza:
A rossz az téves megállapítás,kifejezetten hasznos találmány. Ha már van melled minimum A kosaras akkor érdemes legalább toppot vagy sportmelltartót hordani. A többiek azért is kinézhetnek mert talán zavarja őket tesióra előtt a meztelenséged :)
2013. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát az én anyukám eléggé szigorú.
2013. márc. 20. 19:37
 14/22 A kérdező kommentje:
Amikor öltözök mindig direkt elfordulok.
2013. márc. 20. 19:37
 15/22 Lilith1994 ***** válasza:

Én is csináltam az el fordulós dolgot, de akkor is zavarja őket szerintem az hogy meztelen vagy felül. Egy toptól nem fog össze dőlni a világ :) Szerintem nem fognak meg haragudni. Egyébként anyukád azért gondolja hogy nem kell mert az ő szemében te mindig pici maradsz... ezt tudom anyám még mindig kicsinek néz pedig már el múltam 18.

Szerintem azok az anyukák akik nem engedik a lányuknak az ilyeneket akkor az azért van mert félnek hogy lassan már teljesen érett nő leszel, és még pár év és ki repülsz... legalább is anyámnál meg barátnőim anyukáján ezt vettem észre.

2013. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Talán nem haragszik meg, de nem nagyon szereti ha ezzel a dologgal jövök elő neki.
2013. márc. 20. 19:45
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám mesélte, hogy a barátnőjének 14 éves lánya volt, volt már 80-as melle, és az anyja nem engedte neki a melltartót, és eléggé kiábrándítóan nézett ki, szegény csajt mindenki piszkálta... Szerintem könyörögd ki valahogy azt a topot, nem tudom, hogy anyudnak mi a baja, nem halsz meg attól, ha van rajtad még pluszban egy pici réteg ruha... :O
2013. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

utolsó a melltartó méretezésnél a számok a mellalatti körméretre utalnak.


Csak nem fog megharagudni, ha legközelebb vásárolni mentek csalogasd a fehérnemű osztályra és kezdésnek nézz ki valamilyen toppot és kérd meg,hogy vegye meg. Azt is elmondhatod,hogy zavar a többiek előtti öltözködésnél :)

én is annyi voltam mint te amikor az első darabokat megvettem, Nem volt nagy mellem,csak zavart,hogy meztelen vagyok felül :)

2013. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora a melled, ha kicsi akkor egy topp. Olvastam, hogy a nem megfelelő melltartó rákot okozhat, illetve a kötőszövetek megnyúlnak, és lógni fog, tesire ezért is kell a sportmelltartó, de ha még kicsi, akkor a top bőven elég, egészségesebb is.:)
2013. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Most már minden megoldódott.

Ma voltunk vásárolni, és vettünk 2 toppot. :)

Mikor szóba hoztam hogy már igazán kellene, nem haragudott meg, sőt inkább egyetértett velem! :D

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!

2013. márc. 21. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!