Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb. mekkora melltartót viselje...

Kb. mekkora melltartót viseljek 12 évesen?

Figyelt kérdés
Elég nagy mellem van, tudnátok pár képet linkelni, vagy egy méretet mondani, és én írok, hogy kicsi vagy nagy vagy pont jó. Előre is köszi:)

2013. jan. 15. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Menj el egy szaküzletbe, ott majd az eladók segítenek, vidd el anyukádat, barátnődet, próbáld fel. Honnan a bánatból tudjam, mekkora melled van? Nekem 12 évesen egyáltalán nm volt, egyik barátnőmnek meg elég nagy. Nem tudom, mekkora kell neked. Elmész, felpróbálod, megveszed.
2013. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MacsekCicus válasza:
én toppot hordok (kosarasat)13
2013. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy.... először is meg kell mérned magad, aztán megnézni táblázatban hogy az milyen kosárméretnek felel meg és olyat kell venni.
2013. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
menj el fehérnemű üzletbe és ott segítenek :D hidd el megkérdezed mi lenne a jó ha "ekkora" a mellem és már dobálnak neked 5 melltartót kapásból :D
2013. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szóval a tippem 75C. Itt van egy 75 C-s kép:

[link]

Várom a válaszod. :D

2013. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mekkorát? Amekkora a melledhez kell.

Mérd meg körbe a melled alatt, az adja meg a számot a méretben. Aztán a melleden is, és valahol van egy táblázat, hogy a melled alatti térfogattól számított mennyi eltéréstől A, mennyitől B, stb.

De ha elmész egy szaküzletbe, akkor ott szívesen segítenek neked, esetleg kérdezd meg anyukádat, menj el vele.

2013. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18:55-ös. ez nagy ://
2013. jan. 16. 14:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt hogy sikerült megállapítanod?
2013. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Látom..
2013. jan. 17. 16:06
 10/11 anonim ***** válasza:

70/75 A

[link]

(soha az életben nem fogod így, melltartóból megállapítani...)


A legegyszerűbb lenne, ha fognál egy centit, és lemérnéd, vagy elmennél egy boltba és felpróbálnád, de ha ezt nem akarod, akkor hétköznapi nyelven:

12 évesen a szám: Ha vékony vagy 65-70. Ha átlagos testalkatú: 70(-75). Ha ducibb 75(-80). (Egyébként ez fazon és márkafüggő is.

[link] -> AA(-A) gyerekmelltartó. (A szélén látszik, hogy azért VAN melle.

[link] ->A

[link] ->(A-)B

Ha ennél nagyobb akkor az már inkább B-C. De azt mondod nem annyi.

2013. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!