Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok jó áron melltartót...

Hol tudok jó áron melltartót venni?

Figyelt kérdés
az ilyen nagyon márkás fehérneműkre nincs pénzem, sőt 3ezret sem szivesen dobok ki egy melltartóra. hol tudnék olcsón venni?
2013. jan. 6. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
turkaloban vagy a kinaiaknal
2013. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
H&M-ben kettőt vettem 3000 ft-ért, szerintem az olcsó. És a minősége is jó. Kínaiban is vehetsz, de az nem lesz fele olyan tartós sem.
2013. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ne várd, hogy mondjuk 1000-1500 Ft-ért jó minőségűt kapsz ami nem megy hamar tönkre. Én turkálóban melltartót sose vennék..mást szoktam de fehérneműt soha! A H&M-ben tényleg megéri mert strapabírók és jól is néznek ki. Nem annyira drágák 2500 Ft-ért lehet nagyon szépet venni de kicsit olcsóbban is leárazáskor.
2013. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én tavaly nyáron vettem kínaiban melltartót 990Ft-ért,és még mindig nem lenne baja,ha a pántja nem nyúlott volna meg(de ugye pántot lehet külön kapni). 2éve PIACon vettem melltartót,a mai napig azt hordom a legszívesebben(és a legtöbbet)és SEMMi baja(nekem sincs),pedig szerintem az sem volt több 1500,-nál.
2013. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!