Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet méhecskés vagy...

Egy Wiwee kérdése:

Hol lehet méhecskés vagy valami bohémabb melltartót venni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a választ :))pl.: lehet virágos, hawaii még akár hello kittys is lehet csak ne legyen sima fehér mert már kicsit kezdem unni a sima egyszinű fehéret! Mégegyszer köszi, mindenkinek :))

2013. jan. 4. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Women secret:


[link]

[link]

[link]

[link]


Tezenis:

[link]

2013. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úúú, köszii ezek naon jók :))
2013. jan. 5. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Women's secretben van nagyon sokféle aranyos, bohém, egyszerűbb(kockás/pöttyös stb.) van H&M-ben, Tezenisben is. Meg Triumphban is láttam (egyet, de az szép volt:)).


Amúgy te olvastad a Szent Johanna Gimit? (Ha nem randomnak tűnhet, csak a méhecskés melltartóról és "bohém"ról rögtön Virág ugrott be.(Az egyik (fő)szereplő)

2013. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah, az a könyv igazábol ,az én tükröm, imádom :))
2013. jan. 9. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

látszik h szereted virágot!:)))))

amugy én is valami vidámabb melltartót keresek,csak az a baj h nagyon sok helyen nincs 70/a://///////

2013. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!