Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukám miért nem engedi,...

Anyukám miért nem engedi, hogy melltartót hordjak?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,az osztályból mindenkinek van melltartója csak nekem nincs.Toppot azt hordok.Amikor megkérdezem hogy mikor kapok melltartót azt mondja mindig hogy:"A top kényelmesebb mint a melltartó."

2013. jan. 4. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
17 évesen nem anyudtól kéne kérned, hanem ha kell akkor menj és vegyél egyet. Abban igaza van mondjuk hogy a top kényelmesebb, ha alig van melled akkor bőven elég is. De ha van melled akkor mindenképp vegyél egy rendes melltartót. Én 13 évesen vettem, nem kellett engedély hozzá.
2013. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igaza van, tényleg kényelmesebb :)

Amúgy ha nagy a cicid, akkor jobb lenne a melltartó, mert nem fog kinyúlni a bőröd és nem fog lógni. Bár ez azért genetika is, hogy lóg-e majd vagy sem. Nekem 70AA volt a mellem szülés előtt, csak sportoláskor viseltem melltartót, mert engem pl nagyon idegesített, hogy meg akar folytani.

2013. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hasznosak voltak a válaszok!Köszönöm!Sokat segitett!
2013. jan. 4. 15:30
 4/7 anonim válasza:
A top tényleg kényelmesebb, mint a melltartó, viszont kevésbé szexi. Illetve, ha valaki szeretné, hogy nagyobbnak látszódjanak a cicijei, akkor egy szivacsos, merevítős melltartó sokat segít ezen.
2013. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugodtan vegyél magadnak, ha erre vágysz, 17 évesen szerint alap, hogy azt veszel fel (főleg a ruha alá) amit szeretnél.
2013. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem biztos, hogy 17 évesen mindenkinek van annyi zsebpénze, hogy azon melltartót vegyen magának. Sajnos.

Viszont szerintem az anyuka is lehetne megértő és vehetne ilyet, ha a lánya erre vágyik. És ha tényleg már minden más lánynak az osztályból van, akkor neki miért ne lehetne?

2013. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

XXI. század. Megdöbbentő. Szerintem a top nem kényelmesebb, mint a melltartó. Főleg, ha valakinek nagyobb a melle. Miért az anyukád dönti el, hogy mi az, ami neked kényelmesebb, főleg ilyen kérdésekben? Ez a válasz teljes közönyt, vagy érdektelenséget sugall.


A kínai piacon már lehet párezer forintért is fehérneműt venni, de ajánlom mindenképpen menj el egy Triumphba, ahol lemérnek és megmondják, milyen méretet válassz. Vagy nézz utána a neten, hogy kell pontosan megmérni magad. Úgy látszik ebben a kérdésben édesanyádra nem igen számíthatsz. Sajnos.

2013. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!