Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most hanyas melltartót hordjak?

Lizybabah kérdése:

Most hanyas melltartót hordjak?

Figyelt kérdés
mell alatt 73 mell csúcs pedig 77 kell e mell tartót hordanom vagy nem. általánosba láttam (9-es vagyok) hogy egy 3.osnak nagyobb melle van mint nekem és olyan cikinek éreztem.de még most se nagyobb a "melltartómra" az van rá írva hogy 32 A és még nincs 65 A vagy B mellem pedig már megmértem magamnak.

2012. okt. 11. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálgasd fel őket, így látatlanban nem lehet megmondani, mert lehet, hogy egy fazonban az egyik méret jó, a másikban meg már nem.
2012. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ekkora mellre nem kell melltartó, elég egy top is. 70AA lenne a jó, de kétlem hogy olyat találsz bárhol is mert iszonyat ritka az ilyen kis méret. Gyerekmelltartóból van esetleg kicsi, de azt nem tudom hogy méretezik, fel kell próbálni.
2012. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 32A=70A, de nyilván erős jóindulattal számozták azt a melltartót, mert a mért eredményeid alapján még az AA kosarat se biztos, hogy kitöltöd.


Nem rosszindulatból írom, nekem sincs nagy mellem, pedig rég felnőttem.


Ha mindenképp melltartót szeretnél hordani, javaslom, hogy marad a pamut topszerű melltartóknál.

Bármilyen ciki legyen is, a push-up nem egészséges, főleg nem fejlődésben lévő mellnél.


Válassz inkább olyan felsőket, amelyek optikailag nagyítanak. Ilyenek a mellrészen fodros vagy zsebekkel díszített darabok.

2012. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetris ***** válasza:

Tesi órán nem árt a melltartó használata, akármilyen kicsik is még a melleid. Bármelyik fehérnemű szaküzletben megmondják az eladók, hogy melyik lenne jó neked.

Csak egy ötlet: A kínaiak elég aprócskák. Az általuk gyártott ruházati cikkek is kicsik. Kínaitól vásárolva talán egy 70-75-ös melltartó is jó lenne rád. És még olcsó is lenne.

2012. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van 70AA pld. Tescoban is. Azért annyira nem ritka.
2012. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Melyik Tesco-ban találkoztál vele? Azt keresek! Nálunk Tesco Extra van, de mégsincs 70A-nál kisebb melltartó.

Felnőtt részlegen volt?

2012. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. okt. 14. 17:29
 8/8 A kérdező kommentje:
eddig még 8. ig nem éreztem szükségnek a melltartót de most 9.be már annak érzem
2012. okt. 14. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!