Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordjak melltartót vagy ne? 12/L

Hordjak melltartót vagy ne? 12/L

Figyelt kérdés

Mellbőség: 85

Mell alatti körméret: 73

Úgy tudom lazán kell tartani a szalagot...jól tudtam?


2012. okt. 25. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hordjál ha akarsz. Csak ne olyat amiben vastag szivacs van mert az még felnőtteken is gázul néz ki.
2012. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
már nyugodtan hordhatsz.De tényleg amibe kicsike szivacs van az még oké .. ráérsz még a Push-Up -al
2012. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De szerintem tesi órán sima toppot veszek fel, mert csak nagymellűek hordanak nálunk melltartót (hárman), és majd kiröhögnek, hogy te miért hordasz melltartót, nem is nagy a melled...Igen, csak nagyon sokszor kényelmetlen a sima topp is...nagyon feszül rajtam. És hány centinek kell lennie a különbségnek a mellbőség és a mell alatti körméret között? És a fent leírt méret az hanyas kosár, hanyas szám? Bocs, ha sokat kérdezek...:DD
2012. okt. 25. 21:17
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem ezt Anyudal vagy valamelyik női családtagoddal kellene megbeszélni. :-)
2012. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Hát.. ez egy nagyon kicsi A kosár. Szerintem még várj egy évet nyugodtan! :)
2012. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
"75 A" körüli. Hordd nyugodtan, de ne olyat ami tele van szivacsgombóccal. Csak egy vékony szivacsréteg legyen a kosár.
2012. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hordhatsz, ha akarsz, ez kb. 75A méret lehet, de ha próbálsz, úgyis kiderül..:)
2012. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy anyával kéne, csak előtte félek megbeszélni...vagyis kínosnak érzem. De az idősebb barátnőmtől kaptam egy melltartót.:DD Van benne merevítő, picit csipkézett, de csak egy kicsit és fehér. Felpróbáltam és kényelmes nagyon, bár hátul a kapocs kicsit szúr.xDD Majd beszélek anyával is valamikor, hogy vegyünk még egyet.
2012. okt. 26. 14:44
 9/13 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan hordjál melltartót főleg tesi órán a top nem olyan jó mert én is azt hordtam és nagyon megnyúltak a melleim de aztán gyorsan váltottam melltartóra és nem lett szerencsére nagyobb baj belőle !! :)
2012. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De tesin kényelmesebb egy top, mint a melltartó szerintem. Könnyebben mozgok benne.
2012. okt. 26. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!