Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel futáshoz, hogy...

Mit vegyek fel futáshoz, hogy kényelmesen legyek de jól is nézzek ki?

Figyelt kérdés
Ha tudtok linket légyszi küldjetek, de nem muszáj. :D A hajamat meg csak fogjam össze egy picit felülre?
2013. márc. 14. 21:10
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és milyen futócipőt vegyek hozzá?
2013. márc. 14. 21:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak akkor vettem futócipőt, amikor már bebizonyosodott, hogy szeretek futni :)

Először egy olcsót vettem, de rögtön az első futáskor iszonyúan megfájdult a térdem, így visszavittem és szerencsére visszavették (Decathlon). Még aznap elmentem a Hervisbe és mivel valószínűleg kakiba léphettem aznap, féláron vettem egy csúcskategóriás Nike-t, ami utolsó pár volt és kb. a lábamra öntötték :)


Az edzőnadrágjaimban szoktam futni járni, amik szűk térdnadrágok, ill. vettem egy hosszú futónadrágot. Felsőből nincsenek kifejezetten futáshoz vagy edzésre tervezett darabjaim, hanem azokat hordom, amiket pár éve még utcára hordtam, de kibolyhosodtak vagy csak már nem tetszenek annyira, szűk trikók, ill. rövid ujjú pólók.

Nekem a bő cuccok nem jönnek be semmilyen sportnál, idegesít, hogy a nadrágnak pl. leng a szára :)

Melltartóból is egy olyat hordok, amit egyébként már nem, arra ráveszek egy sporttopot és úgy a felsőt.

Ja és a derekamra kötök egy vékony pulcsit, mert utálom, ahogy a fenekem reng :)

A hajam pedig simán összefogom.


Ja és a legjobb, hogy van egy csomó alkalmazás okostelóra, pl. nekem az Endemondo nagyon bejött. A gps-t bekapcsolva méri a távolságot, így pontosan tudom, hogy hány métert futottam, milyen sebességgel és hány kalóriát égettem el vele.

2013. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. márc. 16. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!