Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel futáshoz? OO

Mit vegyek fel futáshoz? OO

Figyelt kérdés

Tudom,hülye kérdés de nem szeretnék bután kinézni.

Eddig is szoktam futni,de mindig csak éjjel,és egyedül.Akkor meg nem érdekelt ha valaki lát.De most találtam egy futótársat,és este 6körül megyünk.Nem tudom,mit vegyek fel,hogy jól is érezzem magam,és ne nézzek ki hülyén?Azt tudni kell,hogy itt a városban nem szokás futni(meg úgy sportolni sem igazán),de ha valaki mégis futásra vetemedik,akkor alaposan megbámulják.Ezért is futottam este:DDD

Ja,és egy régebbi típusú lotto running cipőt veszek fel,szóval ehhez kéne igazítani,mert nem túl divatos,és nem tudom mi néz ki vele normálisan.És nem beszólásokat kérek....


2010. aug. 1. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
pamut nadrág+pamut póló
2010. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pasi:

[link]

[link]

vagy ha tetszeni akarsz:

[link]


Csaj:

[link]

[link]

Ha valakire jó benyomást akarsz tenni:

[link]

2010. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Jaj tényleg el is felejtettem,hogy lány vagyok :D
2010. aug. 1. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:

nacik:


[link]

[link]


felső:

[link]

[link]

2010. aug. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jajj, nézi a sok dagadt, elhízott, egészségtelen ember, hogy valaki normálisan táplálkozik, és probál valamit tenni az eészségéért?! ne foglalkozz velük, had nézzenek, sok idiota.
2010. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Voltunk futni,és egy térdig érő cicanadrágot fettem fel fehér pólóval :)

Amikor sétáltunk addig volt pár ember aki megnézett,de mikor futottunk akkor csak egyszer néztek nagyon...mondjuk ilyen p_csagatyás k_rvák voltak,és úgy röhögtek....-_-

De miis kiröhögtük őket :)

Szóval köszi a válaszokat :DD

2010. aug. 1. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!