Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cipőt vegyek futáshoz?

Milyen cipőt vegyek futáshoz?

Figyelt kérdés
Most, hogy jobb idő lett, szeretnék futni. De nem tudom, h milyen cipőt vegyek, szeretnék valami normálisat venni, de azért nem 40ezer Ft-ért. Kb. 20ezer körül gondoltam max. Ti milyen cipőt ajánlotok? Előre is kössz.
2010. márc. 28. 14:40
 1/2 anonim válasza:

Izlesek es pofonok, de nekem sokkal kenyelmesebb egy 'sneaker' jellegu cipoben futni, mint egy annal alt. sokkal dragabb futocipoben rohangalni.

De menj el pl. egy Adidas markaboltba, es probalj fel par cipot (ne csak futocipoket!!!), es az alapjan mar lehet donteni, h neked milyen tipusu cipo kenyelmesebb futashoz.

Sztem a markaboltbol nem fognak kinezni, ha helybenfutassal "teszteled" a cipot.

2010. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Adidas Runing! 17 ezer forint! légáteresztőset vegyél, olyan mintha egy párnán futnál! :)
2011. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!