Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek cicababás? (:

Hogyan legyek cicababás? (:

Figyelt kérdés

Hogyan legyek cicababásabb?Szerintetek hogyan hordjam a hajamat ha nem szeretnék pòthajat viszont a hajam még mell fölé ér egy kicsivel és világosbarna nem igazán szeretném befestetni.Szerintetek hogyan sminkeljek?(:

17éves vagyok 173cm 62kg.(:

Normális válaszokat szeretnék kapni,ha lehet..:D



2013. febr. 27. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha cicababás akarsz lenni akkor szerintem a platina szőke haj nélkülözhetetlen (fodrásszal csináltasd mindenképpen). A sminked nagyon erős legyen, lehetőleg használj feketét. A ruha minél inkább barbie babás legyen. Nagyon rövid és magassarkúval hord. Vagy nagyon szűk dolgokat. Vagyis a lényeg hogy úgy nézz ki mint egy élő barbie baba. De nem értem, hogy mi baj az eredeti/ természetes külsőddel, és hogy miért nem vagy most is jó ahogy vagy?
2013. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a hajadat hordd magasan a fejeden kontyban, most az a divat, smink: halványan ruhához illő szemhéjpúder, szempillaspirál+szájfény
2013. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat(:
2013. febr. 27. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél..:/
2013. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

már bocsi de szerintem 2002 óta nem divat hogy a ruhához illő szemhéjfestéket rakj. :D max ha nagyon profin csinálod és tényleg nagy cicababa vagy .


egyébként vásárolj olyan helyeken, tally weijl, new yorker stb. sminked az legyen természetes ne túl erős , meg ne túl "kómás" és ha gatyát veszel 1-2 számmal kisebbet :D de tényleg jó, beválik.

hajat leírták már, az úgy jó :))

2013. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!