Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sem volt jó...

Szerintetek sem volt jó cicababás képet küldenem?

Figyelt kérdés
jelentkeztem egy állásra és a barátom szerint nem a legjobb képet választottam ,nagyon szeretném azt az állást de most így belegondolok és tényleg nem a legjobb azt hiszik nem dolgoznék vagy nem tudom mert a háttérben nagy plazma tv és egyéb dolgok.. és a mellem is dekoltálva van eléggé :) de csak ez az egy egész alakos képem van és nem volt kedvem csinálni,lehet hogy visszafogottabbat kellett volna?Külföldi munka lenn egyébként étteremben ahol azért kell dolgozni.. és elég vékony is vagyok lehet ezért kértek egész alakosat ,hogy megfelelő-e a fizikumom? egyébként bírnám nem lenne gond,
2013. febr. 19. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen étteremben.Ha elegánsabb és kinn kell pincérkedned,vagy hasonló akkor nézik szerintem a külsődet is,hiszen szeretik a vendégek a szépet :) Viszont ha konyhai,irodai meló akkor nem nagyon számít,hogy hogy nézel ki.
2013. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt még pontosan nem tudom de asztalokat kell leszedni vagy lehet pultos lennék akkor jó ha jól nézek ki de lehet konyhán kell mosogatnom,takarítgatni.
2013. febr. 19. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
ha bejössz neki tuti megkapod a munkát :) amúgy hol külföldön ha megkérdezhetem?
2013. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Németország :)
2013. febr. 19. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát bárhogy is nézem a cicababákat sehol nem veszik komolyan, tehát egy ilyen kép láttán már dobják is el az önéletrajzod. Figyelembe kellett volna venned hogy normális munkára jelentkezel, tehát csinálnod kellett volna egy rendes képet és azt küldeni.
2013. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont. DE: ha a főnök férfi, akkor ha tetszel neki, akkor felvesz és meg fognak alázni.
2013. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És még csodálkoznak a nők,hogy szexuálisan esetleg zaklatja a főnöke,vagy kétértelmű megjegyzéseket küldözget felé..ne csodálkozzatok,ha ilyen buták vagytok.
2013. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megkaptam az állást 3 hét és mehetek is :) én is erre gondoltam,hogy nem vesznek komolyan ,majd ott nem így öltözködöm :)
2013. febr. 25. 11:38
 9/9 anonim válasza:
Párom munkahelyére beküldött egy nő egy képet egy állásra, irodai munka lett volna. Valami bulizós kép volt, háttérben piákkal meg ilyenek, hát, nem hívták fel.
2013. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!