Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi legyek bolondballagaskor?

Mi legyek bolondballagaskor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Vidéki vagy?
2013. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én bármi jelmezötlettel adódó kérdésre rávágom hogy zombi vagy bohóc.. vagy zombibohóc :D könnyen megoldható, ötletes, és imádom a zombibohócokat
2013. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mit szamit, hogy videki vagyok-e?


A zombibohocot hogy valositsam meg?

2013. febr. 21. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

zombibohócos vagyok!

ruha:

akármilyen póló, szakadt zakó/blézer, térdnadrág, fekete-fehér csíkos harisna, térdzokni, bármilyen cipő

és persze vér ;) művért bárhol lehet kapni, vérezd és kicsit tépkedd össze a ruhadarabokat amiket nem sajnálsz..


arcod: ha fiú vagy:

fekete karikák, művér a száj szélére, esetleg orr alá mintha vérezne az orrod, piros bohócorr, hatalmas festett mosoly, ha hardcore verziót akarsz akkor felszakított száj majdnem fülig, esetleg néhol előbukkanhatnak festett fogak


ha lány vagy:

beesett arc (sötét pirosítóval és púderrel seperc megvan), művér bárhová (pl száj szélére, a szemed alá mintha vért könnyeznél), bohócorr és szájfestés ugyanaz mint a fiúnál


remélem, tudtam segíteni :))

2013. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fúúú,rengeteg ötlet van. cigány,munkás,bohóc,csöves,cowboy/girl,superman,bármilyen mesefigura,film szereplő,állat,sportoló,rocker,rapper,indián
2013. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hawaii öltözék,ördög vagy angyal
2013. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!