Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek szép/csinos?

Hogyan legyek szép/csinos?

Figyelt kérdés

Tudnàtok nekem olyan képeket/videókat linkelni sminkekről/hajakról/ruhaösszeàlításokról ami szerintetek szép és igényes?

Szerintetek egy lány mitől igényes/csinos?(:



2013. febr. 18. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
[link] itt nagyon jó smink, haj, ruha tippeket lehet találni
2013. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lány (és a fiúk) is attól csinosak, hogy ápoltak. Ha szép a hajad = nem zsíros, nincs lenőve, nincs ronccsá törve a vége, ha az arcbőröd szép, egyenletes, nem rágod a körmöd, hanem ápolod és betartod az öltözködési alapszabályokat, se nem konzervatív, se nem ribancos és csak is olyat felvenni, amiben jólérzed magad, különben csak feszengnél :) Ha egy lány szépnek érzi magát, attól meg is szépül!
2013. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előttem lévők szinte mindent leírtak én csak néhány képet küldök :)


[link]


[link]


[link]


Ezek kicsit vagányabbak itt van pár elegánsabb , nem tudom milyen a stílusod :) :



[link]


[link]


[link]


[link]


Hát úgy ennyit küldtem de itt az oldal itt megtudod nézni (ha tetszettek) :)



[link]

2013. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!(:
2013. febr. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!