Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bp-en hol lehet szép, csinos,...

Bp-en hol lehet szép, csinos, divatos női ruhákat (blúzok, pólók, nadrágok, szoknyák) kapni olcsón?

Figyelt kérdés
Használt ruha nem érdekel. Az Orsay üzleteket nagyon szeretem, viszont drága... Irodai munkához kellene felfrissítenem a ruhatáramat. Várom az ötleteket! Köszi!
2012. febr. 10. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy kifejezetten ilyen stílusban baromi olcsó ruhákat egy helyen nemigen fogsz találni sztem. Meg attól is függ, hogy mire mennyit vagy hajlandó áldozni. Azt tanácsolom, hogy járj körbe sokféle üzletet, még olyat is, amibe nem mennél be alapjáraton, mert nem tűnik a stílusodnak (most nem a turiról beszélek, megértem, ha elvi okokból nem mész... nekem ez jutott először eszembe amúgy a kérdést olvasva :D), mert egy-két jó dolgot ki lehet fogni.

Amit tudok ajánlani:

-F&F a Tescókban (főleg a kiárusításos rész

-kínai boltok (mondjuk ezek között is van már olyan, ami piszok drága, pl. az Asia Center-es boltok olyan szinten drágák, hogy gyakran márkás plázás boltokban olcsóbban találni leértékelés nélkül dolgokat)

-Invázió, Cosmos, Família és hasonló üzletek

-H&M, Orsay leértékelt rész

2012. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én konkrétan a H&M-et ajánlom, mindig vna leértékelős részleg, most is nagyon szép szoknyákat (nem mini!) láttam 1500 és 3000 ft között, ami szerintem jó ár.

Ezen felül az Orsayben és más hasomszőrű üzletekben is megéri körbenézni, hátha van leárazás...

Nem utolsó sorban körülnézhetsz az Ázsia Centerben, hátha találsz valami olyan jellegűt.

2012. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!