Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15-20 éves lányok, ti hogy...

15-20 éves lányok, ti hogy oldjátok meg, hogy bulikba az öltözködést? (többi lent)

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy senki se jár farmerba, meg pólóba, tehát a legtöbb ruha, amit iskolába felveszek, kiesik. Viszont nem mehetek ugyanabba a ruhába minden pénteken..de azt se tehetem meg, hogy minden héten vegyek egy új felsőt, vagy szoknyát vagy valamit. Ti mit csináltok?
2013. febr. 23. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél farmerban?
2013. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mert senki se jár abba..
2013. febr. 23. 14:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Legalább Te különleges leszel, nemcsak egy "egyenliba".
2013. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, könyörgöm, kit érdekel, ki miben megy? Nálam volt, hogy hirtelen ötlettől vezérelve elmentünk bulizni, farmerban vászoncipőben meg egy kockás ingben voltam. Pont nem érdekel, más hogy néz ki, nem azért megyek...
2013. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egy csomóan mennek farmerba meg olyan felsőbe amit hétköznap is hordnak csak kicsit különlegesebb (mondjuk ejtett vállú vagy vmi)
2013. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A tobbiek nm igazan segitettek neked..

Esetleg vehetsz egy cicanadragot, hosszitott felsovel ( ez csak akkor izleses ha takarja a feneked) es egy magassarku, mar tokre bulizos osszeallitas, egy jo kis sminkel.

Valoban nm nagyon jarnak farmerben, persze vannak kivetelek es ha te nem akarsz azok kozt lenni ,akkor probald meg amit en javasoltam feljebb :)

2013. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél farmerba és egy csini felsőbe?? Én is úgy járok (ha megyek), egyébként múltkor csináltunk egy spontán csajos bulit, farmerba voltam, egy rózsaszín feliratos pólóba és egy kardigánba, 6 pasi jött oda hozzám és kérte el a számomat :D szóval tök mindegy hogy milyen ruhába mész!
2013. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hat ha az "olyan farmer" (tehat jo minosegu es szabasu) nyugodtan mehetsz benne.

Am belegondolva most, en is eleg keves lanyon latok diszkoban sima farmert.(Ezt most a szinukre ertettem )

2013. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, cicanadrágba szeretek menni, szoknyába megfagyok ilyenkor..van egy szürke meg egy fekete.

de ahhoz meg csak ilyen bővebb felső jó, nem? és nem hordhatok felváltva 2-3 olyan felsőt..minden héten vegyek újat, vagy mi?!

(azért tűnhet hülyeségnek amit írkálok, mert tegnap voltam életemben másodjára, elsőre meg a múlt héten, és eléggé belejöttem, csak kétségbe vagyok esve mit vegyek fel iövőhéten, meg azután, meg azután...anyum nem fogja tudni ezt így finanszírozni, meg én se várhatom el tőle.)

2013. febr. 23. 21:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni, és lesz pénzed minden héten új bulis szerkóra. De most tényleg szerinted az ott lévő 200 ember majd megjegyzi, hogy huh hát előző héten is ebben voltál? Szerezz be egy-két alkalmibb felsőt, pl.: egyszerű pánt nélküli topot( ha jól áll) felvehetsz farmerral, feltűnőbb ékszerekkel, és máris csinos vagy.
2013. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!